Blog

ad:tech 2007 – London – vol. 1

Kell on praegu 11 kohaliku aja järgi. Istume Tõnisega Google University’s. Enamus paarisajast kohast on praeguseks täidetud. Huvitav, kas see lounge muusika, mis siin mängib, on ka Google poolt spetsiaalselt välja valitud ja heaks kiidetud?

Saime mõlemad endale punase kilest Google seljakoti. Sisaldus: Google hiirematt, Google kommid, Google märkmik, Google pastakas, hunnik Google brošüüre ja vesi (ei ole Google). Vesi kulub alati suurematel konverentsidel ära, sest hinnad on laes ja tasuta jagatavat magusat lademetes.

Omniture presentatsioon lõppes 10min tagasi. “Introducing On-Site Behavioural Targeting”. Lühike pooletunnine ülevaade, TouchClarity promo. Selle lõpus loomulikult ka kohustuslik Case Study – Lloyds TSB näitel. Üsna kallis tehnoloogia, ROI pidavat kasvama alates 20% ja lõpetades … Võib-olla sellepärast nad Lloyds TSB näidet iga kord tutvustavadki (Tõnis olla veel seda presentatsiooni kuskil näinud), kuna ainult suurfirmadel on võimalik selle eest raha välja käia ja tulemusi nautide.

Kuid tagasi Google University juurde – hakkas pihta. Kaks kena tüdrukut räägivad kordamööda. Kahjuks on tegemist standardslaididega Google’i saidilt. Detailsemat infot saab hiljem nende helikindlast boksist. Ainuke helikindel boks kogu messil, kui ma ei eksi.

Suurem osa ajast sai joostud mööda kahte korrust ringi ja ennast tutvustades, lateksis näitsikutelt popkorni vastu võttes ja boksides šokolaadi süües. Homme algab kõik otsast peale. Kogu sagimine. Kuna see on mul esimene kord Londonis olla, siis on pea muljetest paks. Püüan nüüd natuke magada. Vahepeal on juba uus päev kätte jõudnud (vähemalt Londoni aja järgi).

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.