Blog

Aeg läheb ja nõnda ka altexi inimesed…

Kord tuleb aeg, kui inimesed liiguvad edasi ja nii juhtub ka kahe altexi töötajaga. Täname neid meiega töötatud aja eest.

Olen aastate jooksul mitmeid inimesi tööle võtnud, kuid ma võin julgelt öelda, et Aleksei on üks minu lemmikuid. Ta on töörügaja, intelligente, tagasihoidlik, kiire õppija. Ka ei ole ta halb tantsija.

Meil on eriliselt kahju, et Aleksei Shupenja lahkub, sest ta on altexis olnud pea 2 aastat, kuid tema tulevik ei ole seal, kus altexi oma. See on programmeerimises.

Ta soovib rohkem tegeleda C# ja Java programmeerimisega.

Ma soovitan Alekseid 100%.

Kui Sinu firma vajab andekat noort programmeerijat, siis ära kaugemalt otsi – Aleksei kontaktandmed: telefon 53 939 809, e-post aleksei at altex.ee

Tarmo Melk oli altexis veidi üle aasta internetiturundaja ja tegi head tööd või peaksin ütlema, et 100 tööd korraga?

Tarmo omandas mitmeid internetiturunduse põhitõdesid, tal on kogemus otsiturunduses, veebilehtede hindamises ja mitmetes teistes valdkondades ning seda nii Eesti kui rahvusvaheliste projektidega.

Nüüd on ta üks väheseid eestlasi, kel on praktiline internetiturunduse kogemus (klientide nimekirja näed siin).

Tarmo sooviks on alustada tööd kliendipoolel (agentuurid – ärge unistagegi!), kus ta saab paremini keskenduda ja rakendada oma oskuste- ja teadmistepagasit, mille ta altexist kaasa saab.

Tarmot tantsimas ma pole näinud, nii et tantsuoskust kommenteerida ei oska.

Seega, kui Sinu firma vajab kogemustega internetiturundajat, siis ära enam otsimisega vaeva näe.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.