Blog

Internetiturunduse uudised: Google, seminarid ja uus hoog!

ÜRITUSED

Internetiturundust saab ka tasuta teha

Juba 22. jaanuaril 2009 toimub internetiturunduse seminar e!TASUTA: aeg jagada. Oma valdkonna spetsialistid tutvustavad võimalusi eduka e-turunduse teostamiseks kas täiesti tasuta või väga väikeste eelarvete juures. Lisaks praktilistele nõuannetele näidatakse juhtumiuuringuid ning avatud on vaba lava.

Üles astuvad:
Martin Rand, Skype – Raha säästmine on ainult algus
Sten Klemm, NETI – Reklaam NETI märksõnaotsingus: kuidas saavutada parimad tulemused?
Henri Laupmaa, Teeme Ära Tiim – Koostöö, kaardistamine ja internet (case study)
Margo Loor, Heateo Sihtasutus – Taaskasutuse promomine veebis ja Google Apps (case study)
Peeter Marvet, Tehnokratt – Inimesed tehnoloogia taga
Martin Koppel, Fortumo.com – MTÜ ja SMS-teenused ei sobi kokku. Või siiski?
Asko Berens, Elitec Group – Tasuta veebilehed: kus on konks?
Ning altexi meeskond… 🙂

MTÜ’dele ja muudele heategevuslikele organisatsioonidele on sissepääs tasuta! Samuti jagame ära palju tasuta boonuseid – näiteks tasuta võtmesõnareklaam Neti.ee’s ning Google AdWords vouchereid!
Tule ja reserveeri oma koht seminaril – need lähevad nagu soojad saiad!

Loe edasi »


KOLMAPÄEVAL: e-turunduse ja e-kommunikatsiooni alane haridus Eestis


Nagu paljud teised “internetiäris” tegutsejad, oleme ka meie mures. Eestis puudub piisav oskusteave, mis aitaks toime tulla e-turunduse ja e-suhtluse vallas kasvavate vajadustega.

Üks selge lahendus selles olukorras oleks arendada kohaliku hariduse võimalusi.

15. jaanuaril 2009 toimub ümarlaud, kus lahendusi aitavad otsida Jaak Anton, Hille Hinsberg, Katri Kerem, Liia Hänni, Monika Saarmann, Pille Pruulmann-Vengerfeldt, Katrin Kull & Dr Ivar Soone.

– Kui tähtis on e-turundus ja e-kommunikatsioon?
– Milliseid kursuseid ja mis tasemel peaks Eestis pakkuma?
– Mis oleks optimaalne roll ettevõtete/agentuuride (näiteks nagu altex), erakoolide, ülikoolide, välisinstitutsioonide jaoks?
– Kes peaks kandma kulud?
– Missugune on valitsuse roll selles vallas?
– Jne.

Üritus on avatud 12 vaatlejale. Nendest vaid 5 kohta on veel vabad ning müügis 2500 krooniga (+ käibemaks). Tahad tulla? KIIRUSTA! Tasumise võime korraldada ka kohapeal 🙂

Loe edasi »

INTERNETITURUNDUSE UUDISED

Eelarveküsitlus

Meid hakkas huvitama, kuidas plaanivad rasketel aegadel toime tulla Eesti turundajad – sestap korraldab altex (anonüümse) küsitluse. Eesmärk on paremini mõista 2009 aasta internetiturunduse tõusu- ning langustrende ja avastada, millele on suunatud internetiturunduse eelarvete fookus.

Info põhjal tehtavad kokkuvõtted jagame oma lugejatega, vastamine on täiesti anonüümne (kui soovite). Väikese lisapreemiana loosime välja konverentsipääsme Helsinki IMC seminarile!

Niisiis – ole hea ja kingi meile paar minutit oma ajast. Oleks ju päris huvitav näha, mis ees ootamas ja kuidas, võrreldes teistega, paigutud Sina oma plaanidega. Ning ei, küsimustikul pole kaasas ühtegi linnukest, mis sind ühe või teise teenuse (tellijate hulka liidaks) huviliste hulka arvaks või meie telefonimüüki oodata laseks :)))

Loe edasi »


IMC Helsinki 2009


Internet Marketing Conference on end meile veelgi lähemale kolinud – järgmine üritus toimub juba märtsis ja sedapuhku toimumiskohaks Helsinki.

2007 aasta Stockholm IMC-l käisime kohal ka ise, ning tõesõna: tasus ära, kohe kuhjaga. Kuigi tuleb tõdeda, et asja fookus on ennekõike kliendi- ja mitte agentuuripoolel, läks sealnähtu vägagi asjaette. Üldhariv ja algajatele suunatud sisu puudus pea täiesti, pigem panustati konkreetsete töövahendite ja –võimaluste lahkamisele ning ennekõike aga reaalsetele kaasustele, mis tõesti samm sammult läbi võeti ning koos tegelike tulemustega edasi anti. Mõtte pani liikuma ning tuletas meelde, et pole see Eesti nii innovatiivne midagi: arenemisruumi jagub meil küllaga.

Sel aastal läheme kohale juba suurema tiimiga ning, vähe sellest, nüüd on meil ka oma esineja laval.

Loe edasi »

ALTEXI UUDISED

Investeerimisvõimalus altexis

Pakume ühele kuni kahele investorile (juriidilised või eraisikud, kel on tõestatav eelnev investeerimiskogemus) üsna haruldast võimalust: investeerida altex marketing OÜ-sse.

Samuti on ühendust võtma oodatud Eesti/Balti juhtivad reklaami- ja/või meediaagentuurid või teised „strateegilised investorid“.

Antud investeeringu raames on ettevõtte väärtuseks hinnatud 1M EUR ning müügiks pakume 10%.
Kes asja vastu huvi tekkis, saab lisa lugeda meie blogist.

Loe edasi »

TOP 10 töövahendit
ReadWriteWeb andis välja oma edetabeli – 10 parimat veebiaplikatsiooni. Esikolmiku moodustasid Twitter, Firefox ning IntenseDebate, millest kaks esimest ilmselt Eestiski üsna hästi tuntud.

IntenseDebate on aga väike lisavidin, mille abil on kergem oma kommentaare ja profiile hallata, seda siis erinevate blogide ja diskussioonide lõikes.

Täpse loeteluga saab tutvuda RWW veebilehel.

Loe edasi »

altex ja Google sõlmisid turundusluslepingu
altex on allkirjastanud turundusleppe Google’ga. Täpsematest detailidest räägime peagi. 
Meie blogist leiate infot viimaste uudiste kohta, samuti saate lugeda sellest, milliseid võimalusi see Eesti internetiturundajatele pakub.

Ongi selleks korraks kõik,
altexi tiim

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.