Blog

altex ja Google: maksa tulemuste, mitte lubaduste eest

Eelarveid tõmmatakse koomale ning me kõik oleme sunnitud otsima võimalusi, kuidas reklaami- ja turundusinversteeringutelt maksimaalne kasumlikkus välja pigistada.

Esimene loogiline lahendus on maksta reklaamide eest vaid SIIS, kui nad töötavad. Maksta tulemuste, mitte lubaduste eest.

Just täpselt sellel Google Adwords põhinebki.

Altex pakub oma klientidele nende raha eest alati maksimaalset väärtust ning teeb seda pühendunult. Seepärast, osana meie pidevast soovist erialaselt areneda, oleme mitmeid inimesi hakanud oma tiimis treenima Google Adwords’i vallas.

Kris Keerov ja Maret Kuresoo olid esimesed ning hiljuti täitsid nad kvalifikatsiooni ning läbisid eksami – nad on nüüd esimesed eestlased, kelle teadmisi on pärjatud Google’i reklaamiprofessionaalide litsentsiga.

Õnnitlused neile, altex on väga uhke.

Google Adwords’ist ja muust huvitavast loe edasi meie viimasest uudiskirjast.

Loading Facebook Comments ...

There are 3 comments .

Jüri

Google Adwords läheb Eestis tõeliselt käima siis, kui Google lubab ka siinsetele eestikeelsetele veebilehtedele tekstireklaame panna. Saate oma Google kontaktide kaudu uurida, kui kaugel see asi on? Hetkel Eesti väga mahajäänud Ida-Euroopas selles osas.

Reply »
Robin Gurney

Hi Jüri
we are looking into it and will report back here if and when we get an answer that is anything new. i.e. The previous answer, as you know, Google has given is that Estonian is currently an unsupported language.

Reply »
Robin Gurney

Jüri – the reply from Google was:

“I see and symphathise with your high interest in the AdSense program. Unfortunately I cannot tell you when Estonian will be a supported language. But Estonian publishers with sites in English or any other supported language can join the program. I am sorry I cannot be of any help to you now.”

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.