Blog

altex marketing on Barcamp’i partner Eestis

Barcamp

Rõõm on teatada, et altex on Barcamp’i partner Eestis. Barcamp toimub Riias 8-10 veebruaril.

Mis on Barcamp?

Barcamp on ainulaadne uue media blogide, podcast’ide, sotsiaalsete võrgustike, web 2.0, open source tarkvara ja kõige sarnase temaatikaga seotud rahvusvaheline konverents.

Üritusel saab olema avatud ettekandeid, seminare ja töögruppe, mida kõike juhivad osavõtjad ise. Altex toetab Barcampi filosoofiat, aidates promoda konverentsi Eestis ning aidates küsimuste/vastustega.

Omalt poolt räägime üritusest täpsemalt Eturundus!11 seminaril (NB! kas sul on pilet juba olemas?), mis toimub Sõpruse kinos juba järgmisel neljapäeval ehk 17. jaanuaril. Nagu alati, on press loomulikult üritusele väga oodatud ega pea sissepääsu eest piletit lunastama.

Miks peaksid Barcamp’il osalema?

  1. Erinevad presentatsioonid uue media, blogide, podcastide, sotisaalsete võrgustike, web 2.0, avatud lähtekoodiga tarkvara ja kõige sarnase temaatikaga seonduvalt.
  2. Mõnus koosolemine 23 riigist pärist osavõtjate seltsis.

Kes peaksid Barcampil osalema?

Online meedia- ja turunduse spetsialistid, firmade juhid, kes on huvitatud online tegevustest. Praegused osavõtjad Eestist leiate Barcamp lehelt.

Muide kuuldavasti on Barcampi esindajad osa võtmas ka homsest järjekordsest OpenCoffee üritusest. Eelmise olemise kohta võite lugeda Meelise pajatusi. Ole kohal!

Kui sul on küsimusi, võta minuga (Tõnisega) ühendust.

Loading Facebook Comments ...

There are 2 comments .

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.