Blog

Altex Marketing – Eesti esimene Google Adwords Qualified tunnustusega ettevõte


Pressiteade: Altex Marketing – Eesti esimene internetiturunduse agentuur Altex Marketing on täitnud Google’i nõuded, et saada tunnustus kvalifitseeritud Google AdWords ettevõttena.

Tallinn, Eesti, 4.märts 2010 — Altex Marketing OÜ hiljuti saavutatud tunnustus Google AdWords kvalifitseeritud ettevõttena kindlustab nende usaldusväärsust Google AdWords eksperdina ja võimaldab paremini teenindada Eesti ja teisi Euroopa reklaamijaid internetis.

Altex Marketing, kes on ammu tuntud Eestis internetiturunduse valdkonnas, pälvis olulise tunnustuse. Saades Google Adwords kvalifitseeritud ettevõtteks, on nad tõestanud, et valdavad suurepäraselt Google’i tasulise otsingu valdkonda ja on saavutanud väga häid tulemusi klikipõhise (PPC) reklaami alal. See saavutus ühendab Altexi väikse eliitgrupi ettevõtetega üle maailma.

Tõnis Hinnosaar

Tõnis Hinnosaar

Olen väga rõõmus, et meie tasulise otsimootoriturunduse meeskonda on nüüd avalikult tunnustatud kvaliteetse töö eest, mida me juba mõnda aega teinud oleme.

ütles Tõnis Hinnosaar, Altexi tehniliste teenuste juht.

Ta lisas, “Altex Marketing on esimene Eesti ettevõte, kes on saavutanud Google’lt “kvalifitseeritud ettevõtte” taseme. See staatus kindlustab meie klientidele, et suudame hallata suuri Google AdWords kampaaniaid ja vajadusel saame tugiteenust otse Google’lt endalt”.

Kvalifikatsiooni väga kõrgete nõudmiste täitmine eristab Altexi unikaalset professionaalset staatust teistest konkurentidest. Lisaks Google AdWords maksa-kliki-eest kampaaniate juhtimise teenusele on Altex tõestanud oma ulatuslikku otsimootoriturunduse kogemust mitmetes keeltes, töötades koos Yahoo/Bingi, MSN-i, Neti, Yandexi ja Rambleriga ning viies läbi kampaaniaid kõigis Euroopa riikides, sh. Venemaal.

Google nõuete kohaselt peab igal ettevõttel, kes soovib AdWords kvalifikatsiooni saada, olema vähemalt kaks kvalifikatsioonieksami edukalt sooritanud töötajat. Altexil on neid inimesi kolm ja lisaks võtavad hetkel veel kolm töötajat osa Google’i koolitusprogrammist.

Ilmar Mihkelsoo

Ilmar Mihkelsoo

Ilmar Mihkelsoo, üks Altex’i Google Adwords spetsialistidest, ütleb naeratades:

Oleme juba mõnda aega olnud otsimootoriturunduse spetsialistid, kvalifikatsioon annab hea tunde, kuid ei muuda eriti minu tööd. Jätkan meie klientide jaoks mitmekeelsete Google AdWords kampaaniate loomisega Euroopas ja Venemaal – nagu seda siiani igapäevaselt olen teinud.

Tõnis Hinnosaar lisab lõpetuseks: ”Meie jaoks on väga oluline olla klientide jaoks usaldusväärne ja kogenud tasulise otsimootoriturunduse partner. Samas tasub siiski meeles pidada, et otsimootorite jaoks on optimeerimine samuti ülioluline ja kuluefektiivne. See on valdkond, millele Altex on pühendunud alates oma alguspäevadest üle viie aasta tagasi.”

Altex Marketingi kvalifikatsiooni andmed leiab Google veebilehelt.

Altex Marketingiga saab ühendust www.altex.ee

Altex Marketingist

Altex Marketing OÜ on Eesti esimene internetiturundusele spetsialiseerunud mitmekeelne agentuur, mis asutati 2005. a. Suurem osa kliente on Eesti keskmise suurusega või suured eraettevõtted ja avaliku sektori organisatsioonid. Lisaks suureneb kliendibaas Euroopa riikidest.
Lisainfo saamiseks külasta www.altex.ee või helista +372 6210029

Altex Marketing
Joe 9-8
Tallinn 10151
Estonia
adwords@altex.ee

Loading Facebook Comments ...

There are 3 comments .

Siim

Palju õnne ning tere tulemast AQC ettevõtete perekonda!

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.