Blog

Altex Marketing ja Pärnu Turunduskonverents 2009 Partnerid

Pärnu TurunduskonverentsAltex Marketing’il on heameel teatada oma partnerlusest Pärnu Turunduskonverentsiga 2009.

Altex aitab selle aasta turunduskonverentsil koostada sisu e-turunduse vallas, värbab e-turundusest kõnelejaid ja viib läbi e-turunduse töötubasid.

Lisaks hooliseb altex ürituse online-turunduse eest – ürituse reklaam internetis kasutades selleks erinevaid kanaleid nagu e-mail, otsimootor, blogid ja sotsiaalne meedia.

Toomas Tamsaar: “ Me valisime altexi oma partneriks, sest soovime pöörata rohkem tähelepanu internetiturundusele – reaalsetele ja praktilistele turundusvõimalustele. Samas ei erine e-turundus nö. tavaturundusest ning neid ringkondi ei tohiks eraldada. Oleme eelnevalt altexiga koostööd teinud ning veendunud, et nad teavad, mida teevad. Lisaks on Robin Gurney, Altexi direktor, ka ise Pärnu Turunduskonverentsil esinenud ja teab kui põhjalikku ettevalmistust me kõikidelt esinejatelt ootame. See kõik on hea alus meie koostööks.”

Robin Gurney, Altex Marketingi director: “altex on partnerluse üle väga uhke. Pärnu Turunduskonverents on juhtiv üritus Eesti turunduskalendris ning nende partneriks olemine tõestab meie rasket tööd ja häid tulemusi, mida oleme oma klientidele üle kolme aasta pakkunud.”

Ta lisas: “E-turunduse element konverentsi programmis on väärtuslik eelkõige Eesti turundusinimestele, kes tunnetavad praeguse majandusolukorra kitsikust.”

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.