Blog

altexi koduleht

altex.ee

Kodulehe uuendus on olnud meil plaanis juba mõnda aega ja endiselt võtame selleks hoogu. Nagu viimasel Eturundusel! sai mainitud, ei ole me praegusega eriti rahul, eelkõige just sisu osas.

Siinkohal kordaks üle, et kui teil on jäänud mulje, et tegeleme ainult turismile ja ekspordile suunatud ettevõtetega (mida meie koduleht rõõmsalt on väitnud), siis tegelikkuses see päris nii ei ole. Klientide valikul ei lähtu me nende tegevusalast, vaid pigem interneti osast nende tegevusstrateegias. Paar aastat tagasi, kui altex oma tegevust alustas, olid eksport ja turism valdkonnad, milles internetiturunduse rakendamine kuluefektiivse tegevusena kiireid ja suurepäraseid tulemusi andis ja annab seda ka tänapäeval. Meie tegevuse ulatus on aga sellest märgatavalt laiem.

Kui loete meie teenuste lehte, võib jääda mulje, et tegeleme vaid seal mainitud teenuste pakkumisega. Tegelikkuses saab asi alguse siiski kliendi eesmärkidest ja teenused on paljuski projektipõhised. Olulised tegevusvaldkonnad, mis hetkel meie kodulehel piisavalt kajastust ei leia, on e-maili turundus ja veebianalüütika.

Enivei, loodetavasti on sellest infost altexi tegevuse vastu rohkem huvi tundvatele inimestele abi. Kes soovib, võib meile lehe uuendamisel aktiivselt kaasa elada ja ka praegust maha teha 🙂 Täpsemad küsimused on oodatud tonis @ altex.ee peale ja kommentaarid on endiselt avatud.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.