Blog

altexi talvise pööripäeva uudiskiri

Me ei võta sel aastal osa üksmeelsest jõulusoovide saatmisest –
soovime teile kõigile hoopis hääd talvistepüha.
Nüüdsest lähevad päevad tasapisi jälle pikemaks 🙂

Ennemuiste tõid vanad eestlased talvisel pööripäeval õled tuppa, ajapikku võttis aga võimust sakslastelt näpatud kuusepuu tuppa toomise komme.
Kas poleks vahva, kui lisaks kuuskedele saaks kaubanduskeskuste parklatest ka põhupalle osta 🙂

altexi selle aasta viimased uudised:

1. Täna on viimane päev, mil Eturundus! 8 pileteid saab osta soodushinnaga (395 +km). Soovitame soojalt kohe registreeruda, sest pärast jõule kehtib tavahind (495 +km). Nagu ikka, saab registreeruda lehel: www.altex.ee/ebooking.

2. Hea uudis on, et Peeter Marvet osaleb järgmisel aastal altexi töös senisest aktiivsemalt – tegeleb koolitustega ja uurib kõike uut ning innovatiivset (nagu ikka).

3. Teine hea uudis on, et ka Siim Teller, Ilmar Kästik ja Richard Howard plaanivad järgmisel aastal rohkem oma aega altexile pühendada. altex kogub jõudu 🙂

4. Järgmise aasta esimeses uudiskirjas kirjutame lähemalt “angloestonian” nimelisest katusorganisatsioonist, millega lisaks altexile liitus seitse Eesti firmat, et ühiste jõududega Inglismaa turgu vallutada.

5. Aasta 2006 oli vahva – meil õnnestus koostööd teha paljude toredate inimestega ja tulemused olid ka head. Eturundus! on aastaga hoogu juurde kogunud ja meie uudiskiri jõuab juba 500 lugeja postkasti.

Lõpetuseks suured tänud klientidele, partneritele, varustajatele ja sõpradele 🙂

Soovime, et 2007 tuleb tore ja loodame teid ka järgmisel aastal kohata.

Ärge liiga kõvasti töötage ja puhake vahepeal.

altexi tiim

… Kõik männiseened on hoolikalt pakitud ja juba teel Londonisse… Robin

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.