Blog

altexi uudiskiri 26. septembril 2008: e!Performance ja peastaabi kolimine

Tere!

Sügis viib puudelt lehed ning ega see tuul meistki mööda ole läinud – vahetasime välja oma kodulehe ning oleme üldiseski plaanis oma identiteeti oluliselt selgemaks ning lihtsamaks muutmas. Uudiskiri ning altexi veebileht www.altex.ee on esimesed nähtavamad… aga
muudatusi tuleb veel! 🙂

ÜRITUSED

e!Performance
Majanduslikult keerulises kliimas on paratamatus, et senisest rohkem rõhku tuleb pöörata analüütikale: mida ja miks tehakse, mis toimib ja mis mitte. Järgmine üritus e!TURUNDUS sarjast ongi pühendatud online tegevuste mõõdistamisele.
e!Performance toob esimest korda kokku Eesti veebianalüütika võtmetegijad ning huvipuudust pole karta. Registreeru varakult, seekord on tegu spetsialistidele suunatud
eriüritusega ning kohtade arv on tavapärasest limiteeritum! e!Performance toimub 5. novembril 2008 ja seda toetab Snoobi.

INTERNETITURUNDUSE UUDISED

404 vealehed

Kui keskmise veebilehe logifaile vaadata, on näha, et märgatav osa liiklusest jõuab ühel või teisel põhjusel vealehtedele. Teatud juhtudel võib 404 vealehe kaudu siseneva liikluse osakaal olla isegi kuni 20%, ehk siis – iga viies külastaja. Oleme oma blogisse lisanud veidi näiteid levinumatest vealehtede kasutusviisidest.
Loe edasi

Kas “internet” või siiski “Internet”?

Siiani sätestasid keelereeglid üsna üheselt, et Internet kirjutatakse alati vaid suure algustähega. Tegemist on arvutivõrgu nimega, sellele vastavalt ka liited, näiteks Interneti-ühendus, Interneti-punkt jne. 2008 aasta suvel tegi Emakeele Seltsi Toimkond ettepaneku reeglite täiendamiseks, andes loa kirjutada “internet” üldise üleilmse võrgu kontekstis ka väikese tähega. Kas-mis ja kuidas, sellest meie blogist. NB! Lugege kindlasti ka kommentaare, sest Oop on selle naljakalt sõnastatud reegli lahti muukinud ning inimkeelsena ka meiega jaganud.
Loe edasi

Best Internet 2008

16-17. septembril toimus Eesti esimene internetiturunduse kongress Best Internet 2008. Muidugi oli altexi meeskond kohal. Väike meenutus kongressil silmajäänust on kättesaadav meie blogis. Meelelahutuseks ja koos mõne pildiga… 🙂 Igal juhul tänud Best Marketingile ürituse korraldamise eest!
Loe edasi

Digitaalne turundus on madalseisus

Euroopas tundub madalseis pigem vältimatu kui tõenäoline. Pole mingit kahtlustki: majandus on raskustes. Näiteks Suurbritannias prognoosib suurim kodulaenude andja Nationwide massiivset, kuni 25%-list majahindade langust ning majanduse langusseisust pole pääsu enne 2010 aastat. Niisiis, rääkidest turundusest, on meil kaks võimalikku suunavalikut: nupukas ning rumal.
Loe edasi

ALTEXI UUDISED

altexi uued osalused

Oma teenusteportfelli ning partnerivaliku laiendamise käigus on altex omandanud osaluse kahes ettevõttes – nüüdsest kuulub meile 5% usability ehk kasutatavuse konsultatsiooniettevõttest Trinidad Consulting ning 20% UK ettevõttest Mediadash Limited, mis tegeleb tehisintelligentsi rakendamisega kommunikatsioonitehnoloogia parendamisesse.
NB! Täpsem info on kättesaadav inglise keeles!
Loe edasi

Otsid endale uut kodu?

Kolime ning seega vabaneb meie senine, Hermanni 3 asunud pind. Robin ja Birgit soovivad selle eluruumina välja üürida, nii et kel huvi, võtku ühendust birgit(at)altex.ee aadressil.

altexi uued kontorid

Seoses tegevuse laienemisega jäi jäädavalt kitsaks ka senine asupaik. Niisiis kolis altexi peastaap end uude kontorisse Jõe tänaval. Lisaks personali eluolu märkimisväärsele paranemisele on meil nüüdsest olemas ka enda koolitus- ja seminariruumid. Vähe sellest: üsna varsti on tulemas avapidu! Kel huvi kontorit kaema tulla, meiega (äri)juttu ajada
või soov lihtsalt avapeole kutse saada, andku endast lahkesti märku 🙂

Augustis avas uksed altexi Rakvere kontor, mis asub Pikal tänaval. Jagame seal pinda Wiseman Interactive’ga. Rakvere kontori näol on tegemist sisuliselt meie tehniliste teenuste üksusega, kust hakkavad edaspidi Tõnise käe läbi olema koordineeritud altexi SEO ja veebianalüütikaga seotud teenused.
Loe edasi

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.