Blog

altexi uudiskiri nr 20, 30.okt

Siin on meie oktoobrikuu teine uudiskiri. Mõnusat lugemist!

1. ALTEX’I ERIPAKKUMISED
2. ALTEX’I UUDISED
3. SPÄM ON PAHA!
4. TÖÖPAKKUMINE

—————————————————————–
1. ALTEX’I ERIPAKKUMISED
—————————————————————–

Pakkumine 1: otsimootori raport

altex pakub võimalust koostada tasuta raport, milles saad kontrollida enda ja oma konkurentide positsioone erinevate märksõnade lõikes kohalikes suuremates otsimootorites (Delfi, Neti, Google, WWW). Tasuta raport on avalik ja sisaldab sinu ja su kolme konkurendi veebilehtede võrdlust kümne sinu poolt valitud otsisõna järgi. Näited ja lisainfo leiad internetiturundus.com lehelt.

NB! Juhul, kui soovid kohandatud raporteid (sinu brändinguga, mitte-avalikud, sisaldavad rohkem url’e ning märksõnu), võta ühendust Tõnisega.

Pakkumine 2: Google Analytics

Veebianalüütika maksimaalseks kasutamiseks oleks vajalik konfigureerida Google Analytics vastavalt Eesti turu spetsiifikale ning sinu ettevõtte vajadustele. Kümnele kiiremale pakume Google Analyticsi seadistamise teenust erihinnaga 2500 EEK (tavahind 5000 EEK). Lisainfot küsi Tõniselt

Jõulu-eri: kampaaniapakkumine altexilt

Lähenev jõuluperiood toob kaasa uusi kampaaniaid ning järjest enam suunatakse oma turundustegevusi interneti väljunditesse. Et katsetamiseks napib aega ning ootused tulemustele on kõrged, pakub altex välja mitu erinevat kampaaniapaketti. Vähe sellest, me usume oma oskustesse nii palju, et oleme valmis andma ka miinimumgarantiid!

NB! Pakkumine kehtib kuni viiele esimesele kliendile!

Mini-kampaania:

E-kiri 50 000’le kasutajale
Tekstireklaam Google’s – 5 märksõna
Garanteerime vähemalt 1000 külastajat
Hind 25 000 krooni
Tava-kampaania:

E-kiri 100 000’le kasutajale
Tekstireklaam Google’s – 10 märksõna
Garanteerime vähemalt 2000 külastajat
Hind 50 000 krooni
Pluss-kampaania:

E-kiri 200 000 kasutajale
Reklaam otsimootorites – 25 märksõna
Bännerreklaam väiksemates veebikeskkondades
Garanteerime vähemalt 5000 külastajat
Hind 100 000 krooni
Super-kampaania:

E-kiri kuni 400 000 kasutajale
Reklaam otsimootorites – bännerid, tekstireklaam (50 märksõna)
WOM (suust-suhu reklaami) kampaania läbi blogide
Bännerreklaam väiksemates veebikeskkondades
Garanteerime vähemalt 10 000 külastajat
Hind 175 000 krooni
Teadmiseks:

Kõik kampaaniaid sisaldavad vajadusel Google Analyticsi installeerimist ning seadistamist kampaaniatulemuste täpseks mõõtmiseks.
Garanteeritud külastajate arv näitab kampaania väljundite kaudu kampaanialehele liikunud klientide mõõdetavat miinimumarvu – eduka kampaanialahenduse korral võib klientide arv olla kordi suurem! Samuti ei lähe arvesse orgaanilised tulemused, ehk need kliendid, kes jõuavad kampaanialehele muude kanalite kaudu.
Iga kampaania edukus sõltub nii pakkumise sisust kui selle esitlusviisist. Kindlasti saab altex olla abiks nii loovlahenduste väljatöötamisel kui kampaaniaväljundite teostamisel.
Hindadele lisandub käibemaks.
Info ja pakkumised: kris@altex.ee

—————————————————————–
2. ALTEX’I UUDISED
—————————————————————–

altex avab Läti esinduse

1. detsembril laieneb altex ametlikult ka Läti turule. Meie Läti esindust hakkab vedama Dainis Zarins, kes seni töötas Riia Parex Panga internetiturunduse juhina.

Dainise blogist leiate infot Läti veebiturul toimuva kohta, sh ka ülevaate Riia Wazzap?2008 seminari internetisessioonist.

Loomulikult on Dainisele toeks terve meie Eesti tiim ning eriti Ilze.

altexi Läti tegevusest kuulete peagi rohkem – hetkel tegeleb Dainis turu kaardistamise ning tegevuskava kokkuseadmisega.

—————————————————————–
3. SPÄM ON PAHA
—————————————————————–

Eneken Tikk ja altex alustavad ühiselt võitlust spämmiga

Rämpspostiks ehk spämmiks loetakse neid e-mailie, mis jõuavad sinu postkasti isikutelt ja firmadelt, kes pole oma reklaami saatmiseks sult luba saanud. Vähe sellest – sageli puudub ka võimalus edasisest reklaamist keeldumiseks või nõuab selle protsessi läbi tegemine liigset aja- ning närvikulu.

altexi inimesed taluvad, nagu me kõik, teatud määral spämmi – ent viimasel ajal on olukord Eestis tublisti hullemaks muutunud ning midagi tuleb asja parandamiseks ette võtta.
Niisiis oleme võtnud spämmivastase sõja oma missiooniks.

Järgmisel aastal toimuva üleriigilise kampaaniaga:

informeerime inimesi, mis on spämm, miks/millal on see seadusevastane või amoraalne või kahjulik saatja brändile ning äritegevusele;
avaldame Eesti spämmijate nimekirja koos näidiskirjadega;
3) informeerime spämmi all kannatavaid eestlasi sellest, mida nemad ise saavad ette võtta;
4) teavitame „süütuid“ spämmijaid sellest, et on ka teisi võimalusi – ehk kuidas teha eetilist e-posti kampaaniat ning kuidas see nende ärile kasulik on.
Kui sinu ettevõte on spämmi vastu ning soovib osaleda spämmivastaste sõnumite levitamises aastal 2008, siis palun võta ühendust aadressil kris@altex.ee

Kardad, et oled spämmija või et sinu e-posti kampaaniad ei ole ehk teostatud kõige eetilisemal moel? Võta samuti ühendust aadressil kris@altex.ee ning me saame aidata olukorda muuta.

NB! Juhul kui oled teadlik spämmisaatja või mõne spämmilisti omanik, siis vaata ette – häbipost ootab ning võimalikud kohtulahendid samuti.

Meil on sellega tõsi taga. Eneken Tikk’ist on saanud altexi jurist ning hetkel on üks kaebustest juba Andmekaitse Inspektsiooni menetlemiseks antud.

Kahjuks ei saa me veel mahlakaid üksikasju jagada, kuid uskuge: niipea, kui see on võimalik, räägime konkreetsest juhtumist ka pikemalt.

—————————————————————–
4. REKLAAM: TÖÖPAKKUMINE TEGEVJUHILE
—————————————————————–

Rahvusvaheliselt tegutsev ettevõte otsib Eesti turule direktorit. Hetkel tegutseks antud töötaja äri käivitamisega iseseisvalt, kuid hiljem koondaks ja juhiks üle-Eestilist müügimeeskonda.

Sobiv kandidaat vastutab:
Internetiuuringute müügi eest (enamasti teadeteagentuuridele);
Praeguste ja tulevaste klientide hõivamise ja kaasamise eest;
Pakkumiste ettevalmistamise ja klientidele info esitamise eest;
Suurte firmadega efektiivsete suhete arendamise eest;
Osalemise eest firma internetiuuringutes;
Finantsvoogude juhtimise eest.
Täpsemalt loe juba meie blogist!

—————————————————————–

Selleks korraks ongi kõik. Soovime kõigile toredat sügist!

Tõnis, Robin & Kris, altex marketing

Loading Facebook Comments ...

There is 1 comment .

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.