Blog

altexi uudiskiri nr22 – 20.12.2007

1. ETURUNDUS!11 – 17.01.2007
2. TÖÖPAKKUMINE
3. ALTEX’I ERIPAKKUMISED
4. BLOGIEKSPERIMENT
5. SOOVITUSED E-TURUNDUSEKS

Siin on meie selle aasta viimane uudiskiri. Mõnusat lugemist!

—————————————————————–
1. ETURUNDUS!11
—————————————————————–

17. jaanuaril 2008 (neljapäev) leiab Sõpruse kino ruumides aset internetiturunduse seminar E!11. Seekordseks pealkirjaks oleme valinud “2008 – Hea Internetiturunduse Aasta” ning kõik ettekanded keskenduvad ühel või teisel moel just selle teesi õigustamisele.

Ametlik seminariosa algab kell 14:00, orienteeruvaks lõpuajaks oleme planeerinud 17:30.
Nagu traditsiooniks saanud, jätkub seminar mitteametliku jutu- ja ideeringiga mõnes ümbruskonna pubis, kus võimalus nii tutvusi sõlmida kui leida vastused kõigile neile küsimustele, mis seminari ettekannetega vastust ei saanud.

Lisaks sellele 10 vihjet paremaks e-maili masspostituskampaaniaks Meelis Ojasild poolt, samuti jagab mõtteid otsimootorite osast mainekujunduses Epp-Kristiina Keerov.

Osalemistasu on hetkel 495 krooni, tudengitele 395, gruppidele alates 4 inimest kehtivad soodustused! NB! Käesolev hind kehtib kuni 10.01.2008.

Lisainfot leiate meie blogist ja loomulikult olete teretulnud oma soovid, küsimused ja broneerimisinfo teele panema otse Krisile!

—————————————————————–
2. TÖÖPAKKUMINE: MÜÜGIJUHT
—————————————————————–

Altex on alustanud jõulist laienemist ning otsib esmakordselt oma tiimi müügile pühendunud inimest. Nagu teate, on aasta jooksul meie meeskond mitmete oma valdkonna spetsialistidega täienenud ja sestap paisunud altexi toote- ja teenuseportfell nii laiaks, et vajame spetsialisti abi ka turustamises.

Kui internetimaailma telgitagused ei ole Sulle võõrad, oled aktiivne, sõnaosav, initsiatiivikas; julged haarata ohjad enda kätte ning suudad edukalt vastu pidada ka keerulistes läbirääkimistes – võta meiega ühendust.

Loodetavasti oled sa varem kokku puutunud internetiteenuste müügiga, hindad iseseisvust; oled kohanemisvõimeline ning viitsid, tahad ja jaksad vajadusel mitmes erinevas rollis toime tulla.

Lisaks kõigele peame elementaarseks, et suhtled vabalt ka inglise keeles, saad loodetavasti hakkama (vähemalt mingilt tasandil) ka vene keelega ning võid ajaplaneerimisoskust ühe oma suurima plussina esile tõsta.

NB! altexi tiim on multikultuurne ja mitmekeelne!

Lisainfo saamiseks pöördu palun Tõnise poole

—————————————————————–
3. ALTEX’I ERIPAKKUMISED AASTALÕPUKS
—————————————————————–

Jõulud ja aastavahetus on lähenemas ning altexil on turundajatele väike kingipakk varuks. Tellides enne aastavahetust, on 30 000 EEK eest võimalik saada e-maili turunduse aastavahetuse pakett, milles sisaldub sõnumi disain, HTMLi teostamine, testimine ja saatmine vähemalt 100 000 inimesele. Lisaks anname mõned näpunäited maandumislehe (landing page) kohta. Tulemused on loomulikult mõõdetavad. Muide, see nädal on altexi viimane töönädal sel aastal, nii et kiirusta!

Kui altexi teenused tunduvad kallid, siis vaata meie blogist, mida on võimalik saada (võita) 129eek eest 🙂

Muide, altex leidis lõpuks aega, et e-maili turunduse teenusteleht üles seade – tutvu sellega meie kodulehel.

—————————————————————–
4. BLOGIEKSPERIMENT LÄTIS
—————————————————————–

altex marketing laienes 1. detsembrist Lätti, kus viisime läbi Läti ajaloo ühe esimese (kui mitte kõige-kõige esimese) kommerts-eksperimendi sealses blogosfääris. Tulemused võtsid põlved nõrgaks isegi Dainisel. Püüdsime temalt uudiskirja jaoks ka veidi täpsemaid kommentaare saada, ent “blogers are going crazy! it is crazy!” on ainus, mis temalt viimase paari päeva jooksul kostnud on.

Niisiis läheme uuele katsele aasta alguses ja räägime lähemalt, mis-kas-kuidas ja miks.
Aga ärge unustage: Ka Eesti blogijatel on võimalik altexi kaudu oma blogi teenima panna. Lähemalt loe meie blogist.

—————————————————————–
5. SOOVITUSED E-TURUNDUSEKS
—————————————————————–

Seekordne nõuanne on video kujul.
Vaata, mis on Ärapanijatel öelda e-maili kasutamise kohta! 🙂

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.