Blog

Aneil Bedi

M&C Saatchi
Aneil Bedi esineb Pärnu Turunduskonverentsil 2009

Teema: KÕIGE OLULISEM: MÕISTA KRIISIAJA INIMESTE KÄITUMIST JA SUUNA OMA TEGEVUS SELLELE.
Turundaja olulisim töö ei ole parem reklaamikampaania ega efektiivsemalt kulutatud turunduseelarve. Pärnu Turunduskonverents on alati seadnud esikohale inimese (kliendi, tarbija) ja tema käitumise mõistmise. Ka seekord alustame kriisiaegse tarbimiskäitumise lahtimõtestamisega.

Pole olemas ühesugust majanduslangust kõigi jaoks. Igal inimesel on oma kriis. Ka ostukäitumine ei muutu ühtemoodi turundajate väljamõeldud tüüpsegmentide või kliendigruppide raames. Käitumismuutusi tingivad peaasjalikult optimismi tase, riskitundlikkus, perspektiivi pikkus, suhe rahasse ja laenudesse. 8 tingliku uutmoodi tarbimisrühma analüüs aitab paremini sihtida uut käitumist ja inimesi neis gruppides.

Aneil arutleb ka, mismoodi muutub tarbijakäitumine siis, kui asjad taas paremuse poole liiguvad.

ANEIL BEDI biograafia
Aneil Bedi on reklaamiguru Suurbritanniast. Oma teed turundusilmas alustas ta M&C Saatchi Londoni büroos, peatselt sai temast Moskva kontori teenindusjuht ning 2005. aastal juhtis ta valimistel Suurbritannia Konservatiivide Partei kampaaniat.

Mõni aasta tagasi oli Aneil Bedi Georgia investeerimisvõimaluste tutvustamiseks tehtud rahvusvahelise kampaania “The winner is. Georgia” juhtfiguure. Ta on töötanud enam kui kakskümmend aastat rahvusvaheliste suurettevõtetega nagu Johnson & Johnson, Hewlett-Packard ja Ford. Lisaks kogemustele reklaaminduses tunneb Aneil hästi ka Ida-Euroopa regiooni.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.