Blog

E-posti turunduse tarkvarast

Pannes kokku emaili turunduse tsüklit ühe presentatsiooni jaoks, märkasin, et tegelikult jääb ilma professionaalse tarkvarata tsükkel poolikuks. Puudujäägid algavad testimisest (milline pealkiri, kujundus või copywriting töötab) ning lõppevad kampaania analüüsiga – millistele linkidele klikiti, kuipalju sõnumit avati jms.

Iga ettevõte, kes müüb oma teenuseid/tooteid emaili kasutades (kes seda ei teeks?), peaks mõtlema tõsiselt, kas ei annaks sealt rohkem välja pigistada. Emaili kampaaniad toimivad Eestis (ja Baltikumis laiemalt) tohutult hästi. “Tohutult” ei ole siinkohal sugugi liialdus. Siinmail on email marketing veel lapsekingades võrreldes “Vana Euroopa” ja USA-ga ning sellepärast kõikvõimalikud e-posti kampaaniad ja uudiskirjad hästi töötavadki.

Kui näiteks üks Eesti reisibüroo saadab oma kampaania välja 167,000+ inimesele ning saab sealt 16,000+ uudiskirjaga liitujat (kellele neil on võimalus pakkumisi saata ükskõik kui tihti), siis mõelge järele – kuipalju maksab bänneri abil 46,000 külastaja meelitamine kodulehele, kellest iga kolmas liitub uudiskirjaga?

Korralik tarkvara garanteerib, et email jõuab igasse postkasti, annab tagasi statistikat ning võimaldab automatiseerida paljud ajamahukad protsessid (registreerimisvormid, küsitlused, segmenteerimine jne). Selle asemel, et lasta sekretäril tegeleda inimestega, kes soovivad uudiskirjast loobuda, võib selle tegevuse jätta tarkvara hooleks.

Seoses mail2market.net emaili turunduse tarkvaraga on teatada üks hea uudis – nüüd on üleval 3 demo videot – sõnumi loomisest listide segmenteerimiseni ning emaili välja saatmiseni. Videod on keskmiselt 2-3 minutit pikad. Muide, igaühel on võimalus tasuta demokonto luua. Kasvõi selleks, et vaadata, kui paljud inimesed teie uudiskirja listis tegelikult kirja avavad…

PS: Altex on mail2market.net tarkvara eksklusiivne esindaja Baltikumis ja UK-s.

Loading Facebook Comments ...

There is 1 comment .

Martin —

Lisaks Eesti M2M tarkvarale on olemas ka maailmas palju alternatiive, mitmed Eesti firmad kasutavad näiteks Interspire Sendstudiot, mis eriti väikefirmadele on taskukohasem kui M2M, võimaluste osas aga päris võrreldav. Lisainfot: http://www.interspire.com/sendstudio

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.