Blog

E!11 internetiturunduse seminar – juba 17.01.2008!

Pole saladus, et internet hõivab ühe suurema osa üldisest reklaamipotist. 2007 ületasid veebireklaami mahud ajakirjade printreklaami, optimistlikemate (loe: julgeimate) ennustuste kohaselt peaks 2009 aasta esimesel kvartalis veebireklaam kogumahult lööma juba ka kogu printreklaami mahtu tervikuna.

Kuidas siis teha nii, et infost üleküllastunud veebis tehtav promo ikka tõesti tulemit toodaks ja Sinul särada laseks?

Teeme nende teemadega otsa lahti neljapäeval, 17. jaanuaril 2008, Sõpruse kinosaalis, algusega kell 14:00 (ja orienteeruv lõpuaeg 17.30). Teemaks sedapuhku “2008 – Hea Internetiturunduse Aasta”.

Täpsema info leiate meie kodulehelt ent kärsitumate jaoks väike kokkuvõte ka siin:

Erki Peinar (ADM) on praktik, kes teab üsna täpselt, kuidas panna veebileht müüma – Sind, Sinu mainet, usaldust, Sinu teenuseid ja tooteid… Oma ettekandes keskendubki ta hea veebilehe loomisele: mida peaksid Sa teadma ja tegema?

Tanel Talve (WMG) on nagu Hunt Kriimsilm – lisaks säravale teletööle on tal ka salahobi. Tanel nimelt veab agentuuri Winter Media Group, mis on silma paistnud sellega, et nende toodetud bänneritel rahvas tõesti ka klikib. Kohati kümneid kordi enam kui konkureerivatel. Kuidas ja miks nii?

Janno Siimar (Velvet) paljastab aga e-uudiskirja telgitaguseid – mismoodi luua head uudiskirja, mis aitaks seista Sinu maine eest, toetaks klientide lojaalsust ning aitaks teha müüki olemasolevale kliendibaasile? Oskus tehniliste piirangute juures toimivaid lahendusi luua ongi Velveti leivanumbriks.

Lisaks neile räägib Robin Gurney sisustrateegiast ja uutest tuultest maailmas ning Tõnis Hinnosaar teeb puust ja punasega selgeks statistika lugemise saladused.

Samuti tutvustab Meelis Ojasild e-masspostikampaaniate kümmet võtmepunkti ning Kris pajatab sellest, mida ta kuulis ja nägi IMC Stockholmi seminaril, ennekõike aga online PR-ist.

Nagu ikka, järgneb seminari ametlikule osale Peatoidu nime all tuntuks saanud vabas vormis diskussioon mõnes lähikonna pubis. Oodatud on kõik seminarikülastajad! Parim paik teha plaane ning veeta mõned lõbusad tunnid oma valdkonna tippspetsialistide seltsis, vahetada kontakte ning sõlmida uusi suhteid…

Muideee… see on ka suurepärane võimalus tutvuda altexi tiimi uute liikmetega ja uurida Dainiselt, mis seal Läti veebis siis toimub ja kuidas nende blogidega ikka tegelikult lugu oli… 😉

Lisainfo Eturundus!11 kohta leiate siit ja oma koha saate broneerida siin.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.