Blog

E!8 arhiiv: Marit Kroon ja strateegiline kaubamärgi-kommunikatsioon

Kui Mihkel Lauk rääkis rohkem kampaania-kesksest e-turundusest ja selle mõõtmise vajadusest ning oli veendunud, et e-generatsioon on müüt, siis Marit võtab ette strateegilise poole ning viitab nii generatsioonide erinevatele eelistustele, vajadusele luua pikema-ajalisi suhteid kui kasutajate loodu võimalustele.

[mp3]http://www.altex.ee/public/audio/e8_MaritKroon.mp3[/mp3]

ettekande slaidid .pdf kujul

Ja ma tahaks, et mõni järgmine E! arendaks seda teemat justnimelt kasutajatele mugava keskkonna tekitamise suunal edasi, sest kuigi üksikuid kaasamisnippe on Eestiski pruugitud (näiteks Coca-Cola Soundwave või mõned Rocki kampaaniad) ja nagu Erki Peinar oma ettekandes mainis nende korraldamisel üht-koma-teist õpitud … on minna veel pikk tee kuniks nooremale kasutajale mõeldud popi graafika tagant tõepoolest kaasav rakendus välja kasvab.

Või on keegi sellega juba tegelenud, nt sellesama Soundwave’i osas? Millised on selliste lahenduste puhul mõistlikud hindamismeetodid, kuidas tagada hiljem liitunute võimalus esile tõusta jne. Teemasid kui palju ja ma olen päris kindel, et lahendused on kellegi peas olemas…

(teised E!8 ja varasemad E!-ettekanded leiad arhiivist)

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.