Blog

Eesti vajab Sinu ideesid

Üks altexi klientidest on Riigikantselei ning me aitame valitsusel parandada osale.ee keskkonda ning suurendada selle kasutatavust.

Senise töö käigus on selgeks saanud, et osale.ee vajab rohkem ja paremaid mõtteid kodanikelt.
Vaata https://www.osale.ee/ideed/

Tundub ju loogiline, et veebilehe parem sisu kutsub külastajaid aktiivsemalt osalema, suhtlema ja valitsusele välja ütlema, mida teha tuleks.

Niisiis korraldame 8. jaanuaril e. juba 2 päeva pärast ideeloome ürituse ning Sina võid olla üks 20’st aktiivsest kodanikust sellel üritusel kaasa löömas. Oleme välja valinud10 külalist ning 10 kohta on veel vabad.

Osalejad peaksid kohale tulema oma ideega, mida teistega jagada. See idee peaks olema midagi sellist, millele valitsusel oleks võimalik reageerida (loodetvasti positiivselt).
Mõttevahetus toimub avatud õhkkonnas ja väikeses seltskonnas, nii saad ühtlasi oma idee ‘ära testida’.

Mõttevahetusel osaleb valitsuse infonõunik Hille Hinsberg, kes aitab osale.ee ideesid otsustajateni viia.

Pärast üritust tahaksime, et Sa – muidugi igasuguse kohustuseta – oma idee osale.ee/ideed lehel välja paneksid ja oma tuttavatele sellest teada annaksid.
Seejärel korraldame me veebikampaania, mis aitab Sinu ideedele tähelepanu – ja loodetavasti ka rohkesti sisukaid kommentaare tuua ning asjal edasi arenema hakata.

Loodame, et selline tegevus motiveerib ka teisi inimesi oma mõtteid avaldama.

Üritus toimub aadressil Jõe 9, 8. korrus, kell 14:00-16:00. Juhul, kui Sa nii kauaks jääda ei saa, võid ka lühema ajaga piirduda.

Pakume juua ja suupoolist.

Üritus ei ole tasustatav.

Kui soovid 8. jaanuaril oma ideed teistega jagama tulla, saada hiljemalt 7. jaanuari lõunaks email carol [at] altex.ee koos lühikese tutvustusega iseendast. Seejärel võtame Sinuga ühendust.

Kohtumiseni!

Loading Facebook Comments ...

There are 3 comments .

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.