Blog

Emārketings!

Emārketings! Konference Martā Dodas uz Rīgu

E! – Vairāk nekā baneris: interneta mārketinga nākotne Latvijā, ir pirmais no vairākiem e-mārketinga pasākumiem, kas dodas uz Rīgu. To organizē altex marketing (Eiropas interneta mārketinga aģentūra, kas aktīvi strādā Igaunijā, Lielbritānijā un tagad arī Latvijā). Nopietnu interesi par šo pasākumu izrāda pieredzējuši mārketinga speciālisti gan no reklāmas aģentūrām, gan no uzņēmumiem, kā arī žurnālisti, akadēmiķi un studenti. Pasākums notiks Maritim Park Hotel Riga 12. martā.

Galvenā ideja E! pasākumam ir piedāvāt iespēju dalībniekiem dalīties pieredzē par e-mārketingu, veicināt diskusijas un paaugstināt vispārējo zināšanu līmeni par veiksmīgu e-mārketinga stratēģiju un taktiku.

Pašreizējais ekonomiskais klimats Latvijā ir neskaidrs un daudzi mārketinga budžeti var tikti samazināti 2008/9 gadā. Speciālistiem ir zināms, ja e-mārketingu (internets un mobilais) izmanto gudri, tad salīdzinot ar tradicionālajām mārketinga aktivitātēm tiek sasniegta augsta efektivitāte un investīciju atdeve. Vēl vairāk – internets ir vienīgais kanāls, kur lietotāju uzvedību var izmērīt detalizēti: no kurienes viņi nāk, ko viņi dara un vai viņi kļūst par uzņēmuma klientiem. Kā rezultātā, ātri var noskaidrot reklāmas kampaņu efektivitāti, un pat ātri veicot izmaiņas uzlabot aktīvās reklāmas.

Pirmais E!1 pasākums, ar tematu – Vairāk nekā baneris: interneta mārketinga nākotne Latvijā, dalībniekiem dos jaunus ieskatus par interneta mārketingu Latvijā.

12. martā, Maritim Park Hotel Riga, pieredzējuši eksperti no Latvijas un ārzemēm runās par šādiem tematiem:

 • Uldis Zariņš, Leta, Biznesa attīstības vadītājs
  Prezentācija: Sabiedrisko attiecību un zīmolu vadība digitālajā vidē
 • Marija Maijere, CV-Oline Latvia Mārketinga vadītāja
  Prezentācija: Efektivitāte internetā jeb kā gudri ieguldīt mārketinga budžetu
 • Jūlija Travčenko, Parex banka, Interneta mārketinga speciāliste
  Prezentācija: Parex bankas pieredze digitālo mēdiju izmantošanā
 • Robin Gurney, altex marketing dibinātājs
  Prezentācija: Veiksmīga interneta mārketinga taktika

Vairāk informāciju par pasākumu var uzzināt: Emārketings!

altex marketing šādus pasākumus Igaunijā organizē jau vairākus gadus. Tie ir ļoti veiksmīgi un katrs pasākums piesaista apmēram 200 pieredzējušus mārketinga speciālistus no zināmiem zīmoliem un vadošiem uzņēmumiem.

altex marketing ir vadošā interneta mārketinga aģentūra Igaunijā un nesen savu darbību uzsāka Latvijā. altex strādā Londonā, Tallinā un Rīgā. Tā piedāvā unikālu radošās stratēģijas un interneta mārketinga speciālo zināšanu sajaukumu.

Papildus informācija:
Dainis Zariņš
dainis at altex dot ee

Loading Facebook Comments ...

There are 2 comments .

Valdis Tilgalis —

Sounds very good!
Congratulations with good start in very the interesting and potential area!

best regards,

_____________________________
Valdis Tilgalis
Valdes loceklis

Mediapool Latvia, SIA
K. Valdemāra iela 33-2(a)
Rīga LV-1010
Tālr.: + 371 7506206
Fax: + 371 7506202
Mob.: + 371 2 9557777
E-pasts: Valdis.Tilgalis@mediapool.lv
http://www.mediapool.lv
Skype:TValdis

Reply »
valūtas kurss latvijas bankās

Izdevīgākais valūtas maiņas kurss saskaņā ar Latvijas Bankas noteikto valūtas kursu. Eiro, dolāru, mārciņu un kronu valūtas maiņas kursi. Valūtas kursa svārstības pēdējās nedēļas laikā. Vienkārši lietojams valūtas konvertētājs naudas maiņas aprēķināšanai. Izdevīgākās valūtas maiņa bankas. Jaunākā finanšu informācija vienuviet.

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.