Blog

Eripakkumine – 1 aasta Econsultancy liikmestaatustvaid 100 EURO eest!

Eripakkumine – 1 aasta Econsultancy liikmestaatust vaid 100 EURO eest!

altex on andnud nõusoleku esindada ning tutvustada Econsultancy.com teenuseid Eestis. Teeme seda väga hea meelega, sest oleme ise nende poolt pakutavaid ressursse juba aastaid kasutanud ning e-consultancy’l on oluline roll meie professionaalses arengus.

Paljud teist kuulsid Craig Hanna (Econsultancy) esinemist möödunud aastal e!UK seminaril ning hiljuti toimunud Pärnu Turunduskonverentsil, kus teemaks oli toimiva ärikaasuse loomine e-turunduse jaoks.

Võimalik, et Sa oled juba veendunud digitaalsesse turundusse investeerimise idee toimivuses, kuid kas samasugusel arvamusel on ka Sinu klient või Su juhtkond?

Econsultancy on juhtiv digitaalsete parima praktika ja e-kommertsi alaste kaasuste avaldaja ja nende online-keskkonnast leiab rohkelt toetavat materjali, mis aitab e-kanalitesse suunatavad investeeringud äriliselt tasuvaks muuta.

Craig Hanna: “Econsultancy’s business case guides offer templates for Paid Search, Affiliate, Analytics, Email, Usability and SEO business cases , and our most popular report, the Internet Statistics Compendium offers statistics to back up your case. Our in-depth reports on all digital disciplines provide invaluable insight into best practice and trends within the market to further help your argument.”

Eesti keeli öelduna tähendab see siis seda, et Econsultancy kaudu pääsed ligi valmisvormidele, kaasustele, raportitele ning turutrendide ülevaadetele, mis aitavad Sul oma vajadusi hinnata ja tõestada.

Eripakkumine! Raportite ligipääs eeldab hõbeliikme (Silver membership) staatust, mis tavapäraselt maksab 195 EUR + km. Kuni juuli 2009 lõpuni pakub Econsultancy Eestis unikaalset allahindlust: uus hind on 100 EUR + km aastas ja kehtib ainult Eestis baseeruvatele ettevõtetele!

Kuidas pakkumisest kinni haarata?

  • Mine Econsultancy lehele ja registreeru TASUTA – saad pronksliikme staatuse (Bronze member)
  • Kui oled valmis oma staatuse tasuliseks hõbeliikmeks (Silver Membership) uuendama, saada e-mail aadressil maarja@altex.ee
  • Kindlasti pane kirja see, millise e-posti aadressiga oled Econsultancy.com lehel registreerunud – muidu tekib meil Sinu identifitseerimisega probleeme 🙂
  • Ideaalis näeb Su e-mail välja nii:
    Olen Econsultancy.com pronksliige ja soovin oma liikmestaatuse üheks aastaks hõbeliikme tasemele tõsta (Silver Membership). Tahan kasutada soodushinda 100 EUR (1565.66 krooni +km). Registreerisin liikmeks aadressiga minu_email@minu_domeen.ee.

    Palun saata arve allolevale aadressile: Sinu aadress

MÄRKUS: altex ei saa ligipääsu Sinu Econsultancy kontole ning edastab uuenduspalved nende meeskonnale. Liikmestaatuse uuendamine toimub tavaliselt 7 päeva jooksul alates arve tasumisest.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.