Blog

Eturundus! 6 Esinejad

Eturunduse seminaride eesmärgiks on:

1. Anda ülevaade eturunduse alustest ja tutvustada ka põhjalikemaid strateegiaid.
2. Edendada innovatsiooni ja katsetamist elektroonilises turunduses.
3. Anda edukatele eturundajatele võimalus oma kogemusi jagada
4. Anda Eesti turundajatele regulaarne võimalus kohtuda ja mõtteid vahetada

Eturundus! 6 teema on: SUUR PILT

“Kuidas Eesti Turunduse ja kommunikatsiooni asjatundjad kasutavad ära uue tehnoloogia võimalusi ja tulevad toime selle ohtudega?”

Neljapäeval, 7. septembril kell 14:00 – 17:00 kinos Sõprus.

Avakõne: Linnar Viik

Esinejad:

Ave Peetri, ETV turundusdirektor.
Varem olnud Coca-Cola Baltikumi turundusdirektor ja töötanud turundus strateegiate ja kampaaniatega Coca-Colas Inglismaal ja USAs.

Teema: Internet ja televisioon – kas teineteist välistavad või õnnelikult kooseksisteerivad?

Internet pakub järjest uusi võimalusi ja juba ka meelelahutust liikuva pildiga. Lisaks klipi vaatamisele on võimalik ise valida millal ja kui kaua Sa vaatad ja ka kohapeal kommenteerida kui midagi ei meeldi. Televisioon on endiselt ühekülgne massikommunikatsioon, kus keegi teine otsustab aja, millal midagi eetrisse panna ja ka kui palju vahepeal reklaami näidata. Kuidas ja kas on need kaks maailma omavahel ühendumas?

———

Daniel Vaarik, Hill & Knowlton Eesti tegevjuht.

Daniel asus Hill & Knowlton Eesti tegevjuhi kohale 2003. aasta juulis. Tema vastutusvaldkonda kuulub firma juhtimine, kollektiivi juhendamine, klientide ja partneritega suhtlemine, konsulteerimine ning kommunikatsioonistrateegiate planeerimine.

Teema: “Klikiga” inimesed – Kuidas tehnoloogia muudab PR-i.

Tegelikult pole tähtis mitte tehnoloogia, vaid mõttelaad, mis sellega kaasneb, sügavam arusaamine tehnoloogia loogikast. Ma nimetaksin neid inimesi, kes saavad tehnoloogiast aru “klikiga” inimesteks. Kust neid leida võib ja mida nad teevad? Milline näeb välja “klikiga” pr inimene?

——


Epp-Kristiina Keerov, EMT e-turunduse juhataja.

Kristiinale on alati huvi pakkunud internetiäri, millele ta spetsialiseerus 1999 aastal. Tema e-karjäär on järgmine: arendusjuht DELFI-s, turundusjuht Läti populaarseimas mobiili meelelahutusportaalis ONE ning turundus- ja arendusteenused Infoplussis. Praegu juhatab Kristiina e-kanaleid ja e-turundust Eesti juhtivas mobiilioperaatoris – EMT-s. Tema moto: kõigepealt tee ära kodutöö, siis alles usalda sisetunnet 🙂

Teema: Kuidas motiveerida internetikasutajat.

Meie aja märksõnad internetis on Ego ja Individualism. Kõike kohe, kõike mulle, kõike isiklikult! Kuidas rahuldada ja motiveerida tänapäeva enesekesket internetitarbijat? Tuleb emotsionaalsed argumendid enda kasuks tööle panna.

——-

Ants Lusti, Leo Express juhatuse esimees.

Ants Lusti on õppinud näitejuhtimist, diplomaatiat, turundust ja ärijuhtimist. Ants töötab Leo Burnett Grupp Eestis, kus aitab juhtida bränding-agentuuri Identity ja smart-marketing agentuuri Leo Express. Ta on esinenud paljudel konverentsidel ja seminaridel reklaami- ja turunduseteemaliste ettekannetega ning osalenud rahvusvaheliste reklaamikonkursside zhüriis. Ants on pisut ka internetiturundusega tegelenud, kuid jäänud truuks siiski reklaamivaldkonnale. Reisimise, teatri ja kunstihobide kõrval õpetab ta tennist ja jalgpalli oma kahele pojale ning kasvatab kuldseid retriivereid.

Teema: Postmodernne tarbija ja kommunikatsioon hüpe
rreaalsuses.

Üritan oma ettekandes distantseeruda tavapärasest reklaamijutust ja vaadata protsesse laiemas kultuurilises kontekstis. Kui alljärgnevatele küsimustele vastuste leidmise kaudu suudaksin seminarile omapoolset lisaväärtust luua, tajuksin oma kohalolu õigustatuna.

1. Mis on postmodernism ja milline on postmodernne tarbija?
2. Kuidas loovad asjad indiviidide sotsiaalset väärtust?
3. Milles seisneb meedia fragmenteerumine?
4. Kes on digitaalimmigrandid?
5. Milline näeb välja elu hüperreaalsuses?
6. Kuidas taltsutada tarbijat uuenevas kommunikatsioonikeskkonnas?

————–

Osavõtutasu on 295 krooni + km
! Sõpruse kino kassast ostetud pileti kogumaksumus 295 krooni !
Registreeru E!6-le

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.