Blog

Eturundus!10 blogieksperimendi tagasiside

Nii, nüüdseks on E!10 õnnelikult seljataga ning oleme otsast alustanud Eturundus!11 (17. jaanuar 2008) planeerimist.

E!10 tagasiside oli uskumatult positiivne ning pea terve saal ka broneeritud, suure tänu võlgneme selle eest kindlasti kõigile neile blogijatele, kes meie üleskutsest kinni haarasid ja seotud märksõnadele E!10 üritusele viitasid.

E!10 blogroll

Et esialgne huvi oli nii suur ja E!10 priipääse piisavalt ahvatlev, tuli poole mängu pealt ka reegleid täpsustada – usinamad huvilised tekitasid selle nimel suisa uusi blogisid, mille esimene, viimane ja ainus sissekanne oligi seesama E!10 reklaam.

Samuti tekkis pisuke vääritimõistmine selle osas, mida me ikkagi lingata/reklaamida tahame – pea pooled blogijad reklaamisid sedasama blogijatele suunatud üleskutset oma blogis (ehk – tule ka, tasuta saab). 🙂

Kokkuvõttes oli saalis – ametlikel andmetel – 15 blogijat ja pea samapalju ka just nende blogide kaudu infot saanud kodanikke, nii et meie jäime rahule ja loodetavasti kõik nemad ka!

Mõned blogiviited siinkohal kõigile huvilistele tutvumiseks:

Mida me järgmise, Eturundus!11 raames blogijatega ette võtame, on hetkel raske ennustada – praeguse positiivse kogemuse najal võib aga kindlasti väita, et päris blogivabalt me tegutseda ei plaani… 🙂

Järgmine E!11 on planeeritud 17. jaanuarile 2007, toimumispaika ja teemat veel avalikult välja hõigata ei julge. Küll aga on see endisest enam suunatud turundajatele-reklaamijatele-veebikaudu müüjatele-meediaplaneerijatele ja teistele lõppotsaga tegelejatele (ehk veidi inimkeelsem ja veebi kui müügikanali praktilisele ärakasutamisele orienteeritud) ja sisaldab päris parajal hulgal konkreetseid juhtnööre ning reaalsele (mõõdetavale) kogemusele baseeruvaid soovitusi. Kohtade eelbroneerimiseks tuleks saata e-mail Krisile (kris at altex dot ee).

Seni aga – SUUR SUUR AITÄH BLOGIJATELE!

Loading Facebook Comments ...

There are 2 comments .

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.