Blog

Eturundus!11 ettekanded

Eturundus!11 on niisiis läbi saanud ja Eturunduse seminari arhiivi on tekkinud ka ettekannete helifailid ja presentatsioonid.

Millest need ettekanded siis rääkisid?

1.Tanel Talve, WMG – “Traditsiooniline kanal, ebatraditsiooniline reklaam”

Tanel seletas, miks viimasel ajal on levimas arvamus, et bännerreklaam ei tööta ning mitme näite põhjal tõestas ka, et see arvamus ei pea tegelikult paika. Hästi tehtud bänner võib ikka veel olla effektiivne ning ei pea muutma bännerite mõõte aina suuremaks ja suuremaks, et neid märgataks.

Samuti rääkis ja demonstreeris ta, millised uued bännerite erilahendused lähiajal levima hakkavad. Loomulikult vastas Tanel ka mitmetele küsimustele, mis seminari külastajad huvitasid.

2.Tõnis Hinnosaar, altex marketing – “Statistika kui töövahend”

Mõõdikud ei ole veel analüütika ning niisama statistika jälgimisest pole kasu kui ei osata sellest vajalikku infot välja lugeda. Selle vea parandamiseks annab Tõnis ülevaate vajalikest küsimustest, mis statistika puhul on olulised ja kuidas neile vastused saada.

3.Erki Peinar, ADM – “Müüv veebileht, mida selleks vaja on?”

Veebikeskkonna loomisel on mitu osapoolt, kellega peaks arvestama: klient, reklaamiagentuur, veebiagentuur, külastaja ja ka konkurent. Sellest kuidas kõigi nende pooltega hakkama saada ning samas saavutada vajalikud tulemused Erki räägibki.

Väsinud seminariliste tuju tõstmiseks ning meenutamaks, et olgu internet kuitahes paeluv, ei vääri töö koju kaasa võtmist, näitas Erki ka üht toredat videot “Reportiivis”.

4.Janno Siimar, Velvet – “Uudiskiri kliendisuhete hoidmiseks.”

Mis on uudiskiri? Milline see olema peab, et klient negatiivset kogemust ei saaks? Milliseid reegleid peaks järgima?

Küsimusele, miks tal pole halbu näiteid vastates näitab Janno väga tabavalt, miks halb uudiskiri ei saagi töötada: see satub lihtsalt otse prügikasti.

5.Robin Gurney, altex marketing – “Sisu strateegia – mis ja milleks?” (Loe: “Chairs, Injustice, Hype, Strategy and Darth Vader”)

Millised kolm toetuspunkti on veebilehel? Miks web2.0 widget’id ja gadget’id ei aita? Google universaalne otsing, mida see muudab?

Robin räägib ka ebaõiglusest. Kas Te teeksite tööd tasuta? Ei? Millegi pärast on aga kujunenud arvamus, et agentuurid peaksid seda tegema.

6.Meelis Ojasild, altex marketing – “10 vihjet paremaks e-maili masspostituskampaaniaks.”

Miks E-mail ei võrdu Veeb ei võrdu Print? Miks testimine on vajalik? Ja mida ütleb Peeter Oja emaili turunduse kohta?

Niisiis on kõik need ettekanded kätte saadavad meie Eturundus! arhiivis.

Lisaks anname teada VÕITJATEST!

Kõigi nende vahel, kes täitsid ära Eturundus! tagasisidevormi, loosisime välja priipääsmed järgmisele Eturundus! seminarile. Õnnelikud võitjad on:

  • Piret Muni
  • Martti Nõu
  • Kristi Berggren

Täpsem info järgmise E!12 kohta ilmub juba peagi – kuupäev saab olema millalgi mais.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.