Blog

E!UK – digitaalse turunduse seminar 7. mail 2008

7. mail 2008 toimub RahvusRaamatukogu konverentsikeskuses kaheteistkümnenda järjenumbriga Eturundus!UK. Seekordne üritus on suunatud ennekõike innovatiivsest e-turundusest huvitatutele: agentuuridele, kes peavad suutma kaks sammu oma ajast ees astuda; ettevõtetele, kelle jaoks on äriliselt oluline digitaalsel maastikul hästi pildis püsida ning kõigile neile, kelle sihtturg on juba või lähiaastatel Eestist välja laienemas.

Lavale astuvad kuus UK digitaalse turu tippspetsialisti, kes jagavad nii oma kogemusi kui nägemusi sellest, kuidas maksimaalselt ära kasutada e-lahenduste võimalusi.

 • Sam Michel, Chinwag turundusdirektor, “Digitaalse turunduse võimalused Inglismaal”:
  Sam jagab viimase uuringu tulemusi UK digitaalse kompetentsi kriisi kohta ning valgustab lähemalt ohte ja võimalusi, mida see pakub eestlastele ning Eesti agentuuridele ja kaubamärkidele.
 • Marcel Udo, EyeWonder Euroopa tegevjuht, “Bännerreklaami ja Rich Media tulevik
 • Craig Hanna, E-consultancy koolitusdirektor, “Atomiseeritud veeb”:
  Veeb ei ole enam ainult sihtpunktide seeria, järjest kõrgemad on kasutajate ootused leida rakendusi ning sisu just sealt, just sellistest seadmetest ja just siis, kui nemad seda soovivad. Tööriistad, widgetid, RSS, API – need on märksõnad, millest juttu tuleb. Koos näidetega parimatest praktikatest.
 • Laura Bambach, Glue Londoni loovjuht ning SheSays kaasasutaja, “Digitaalne loovus ja koostöö”:
  Kuidas sünnivad ideed ja koostöö, kui digiajastul on kogu tootmine ja tootearendus prototüübi seisuses, publikum on muutumas üha nõudlikumaks ning isiklikud meediumid mängivad järjest suuremat rolli?
 • Jon Bains, Lateral asutaja, “Inimesed vs Bränd”:
  Kuidas sotsiaalse meedia ideaalid ja kliendiootused väga harva ühtivad – näidetega Levi’se ja Lexuse näol.
 • Alastair Cole, Interaktiivse tootmise juht, Golley Slater Digital, “Vastuvoolu ujumine: Informatsiooni ülesehitus ja UI Design

Eturundus!UK seminari osavõtutasu on eelregistreerimisel 2500 Kr (+18%) km. Nagu ikka, pakume grupisoodustusi ning seminari osalistel on piiratud võimalus personaalseks suhtluseks esinejatega. Juhul, kui soovite kokku leppida (äri)kohtumisi mõne esinejaga, võtke palun Kris’iga ühendust!

Ürituse kohtade arv on piiratud ja registreerumine käib põhimõttel “kes ees, see mees”. Nii et palun kiirustage!

Lisainfoks:

Kõik lisaküsimused on teretulnud – soovitame need adresseerida Kris’ile (skype: eppkris; e-mail: kris@altex.ee)

E!UK ürituse peasponsor on RevalHotels:


Reval Hotels

Üritust toetavad:

EstonianAir4
AngloEstonianaltexSpindo
UKTIBECCChinwag
BestMarketingEconsultancy
Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.