Blog

Google AdWords läbib noorenduskuuri

Praeguse 25 tähemärgi asemel pealkirjas testitakse 29 tähemärgiga. Iga kasutatav keel on oma iseärasustega ja ka Eesti kasutajate jaoks tähendab see mugavamat reklaamikoostamist. Võtesse arvesse meie kõiki käändeid, siis need 4 lisa tähemärki on teretulnud uuendus. Endine süsteem oli väljatöötatud võttesse arvesse vaid inglise keele võimalusi ning platvormi laienedes rahvusvaelisele turule ilmnes probleeme. Saame nüüd emakeelt väänamata paremaid reklaame kirjutada.

Faviconide kuvamine AdWordsi reklaamides

Faviconide kuvamine AdWordsi reklaamides

Teise muudatusena testitakse efektiivsemaks kasutajate tähelepanu tõmbamiseks ikoonide kasutamist URLide juures. Lisaks tähelepanule parandab see osalt ka brändingu võimalusi AdWordsis aidates kasutajatel kiiremini eristada, mis liiki reklaamiga on tegemist.

Kolmanda ja kõige laiema uuendusena on Google muutnud kogu AdWordsi kasutajaliidest. Mis on nüüdsest sarnane Google Analyticsis kasutatva intuitiivse ja informatsiooni paremini pakkuva lahendusega.

Kuna viimase paari kuu jooksul on Google proovinud nii mõndagi uut ja huvitavat, siis teeme ühe üleskutse.

Saatke meile pilte ja viiteid huvitavatele AdWordsi reklaamidele. Kogume kokku ja sügise poole võtame teema üles ja võrdleme, mis aasta jooksul uut leiutatud on.

Loading Facebook Comments ...

There is 1 comment .

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.