Blog

Google Analytics uueneb

Juba paar päeva olen mõtisklenud, et midagi on Google Analyticsi juures teistmoodi. See midagi tundub olevat My Analytics Accounts valikmenüü, kus profiilide nimed on kirjutatud tavalise kirjaviisi asemel rasvaselt. Või ma eksin?

Olgu selle boldiga kuidas on, aga minu instinktid vist ei valetanud. Nimelt just hetk tagasi GAsse sisse logides teavitati mind järgnevast:

We’re excited to announce the newly redesigned Google Analytics.
Over the next several weeks, we will be migrating all existing Analytics accounts to the new Google Analytics interface. You will be notified by email once your account has been migrated. For an entire month you will be able to access both the original interface and the new interface. During the migration, you should experience no interruption in service and you’ll be able to see all of your data regardless of which interface you use.

Seega muudatused on tulemas! Eks ole näha, milles need täpselt seisnevad. Märtsi lõpus küsisin Emetricsil Google Analytics esindajatelt samuti infot uuenduste kohta, millele nad vastasid, et mingit uut suuremat versiooniuuendust plaanis pole (vähemalt niipea) ja kõik uuendused tehakse jooksvalt. Uus sisekeskkond viitab siiski olulisele versiooniuuendusele ja tundub, et nad ei tahtnud vist tookord lihtsalt liialt sõnu loopida.

Hoidke silm peal ka GA ametlikul blogil, et saada värsket infi muudatuste kohta.

Loading Facebook Comments ...

There are 2 comments .

siim teller

Leidsin siit http://www.kaushik.net/avinash/2007/05/google-analytics-is-re-launched-do-these-five-things-first-in-v2.html väga pika ja põhjaliku ülevaate, et mis täpselt uuenenud on.

Tõnis jättis mainimata, et Google Analytics on tasuta veebilehe statistikaprogramm, mis konkureerib üsna edukalt kallite ja keeruliste lahendustega. Ja altex aitab GA-d nii paigaldada, raporteid käima seada kui ka statistikat analüüsida, et siis kodulehte nutikalt paremuse suunas muuta.

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.