Blog

Google Inc. ja Eesti agentuur altex marketing allkirjastasid turundusleppe – pressiteade

Google Inc. ja altex marketing sõlmisid turunduslepingu.

altex marketing OÜ sõlmis turunduskoostöö Google’ga. Leping võimaldab altexil pakkuda tasuta reklaami Google keskkonnas, läbi Google AdWords voucherite, Eesti ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes vastavad pakkumise tingimustele.

Tallinn, Eesti, 15. jaanuar 2009
Google Inc. ja altex marketing sõlmisid turunduslepingu.

Lepingu sõlmimine tähendab, et altex saab nüüdsest pakkuda tasuta reklaami Google’s AdWords voucherite näol kõigile Eesti ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes vastavad pakkumise tingimustele.

Tänu strateegilisele koostööle pakub altex tasuta Google Adwords vouchereid (väärtuses 250 krooni) 22. jaanuaril Tallinnas, Rahvusraamatukogus toimuva internetiturunduse seminari e!TASUTA: aeg jagada osalejatele. Nimetatud üritus loodab kokku tuua üle 200 mittetulundusühingu ja väikeettevõtte, kes on huvitatud väikese eelarvega online-turunduse võimalustest õppimisest.

Altex ja Google alustasid koostöösuhete loomist 2008. aastal, eesmärgiga parandada online-reklaami võimalusi Eestis.

Robin Gurney, MD, altexist sõnab: “Praegu on huvitavad ajad. Google’i reklaamiprogramm AdWords pakkub suurepärast võimalust ettevõtetele, kes on juba teatud määral internetis tegevad. altexi eesmärk on aidata reklaamijaid, kellel endal ei ole piisavalt aega või teadmisi Google AdWords kampaaniate juhtimiseks. altexis on juba praegu kaks kvalifitseeritud AdWords professionaali (Epp-Kristiina Keerov ja Maret Kuresoo) ning lisaks treenime veel kahte inimest.”

Marion Gamel, Google Kesk- ja Ida-Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regiooni marketingijuht lisab: “Meil on heameel ühendada jõud altexiga Eesti kiiresti kasvavale ja väga dünaamilisele turule sisenemisel. Loodame, et altexi teadmised koos võimalusega proovida tasuta reklaami Google’s, tekitavad huvi Eesti ettevõtete seas, kes soovivad interneti kasutamisest suurimat kasu saada.

altex marketing’ist
altex marketing on juhtiv internetiturunduse ja -reklaami teenuste ning vastava koolituse pakkuja Eestis. Alates 2005. aastast on altex Balti riikides loonud innovatiivseid e-turunduse kampaaniaid ning aidanud parandada ettevõtete tegevust internetis. altexi teenuste hulka kuuluvad strateegiline konsultatsioon, interneti reklaam, online turu-uuringud, emaili turundus, PR internetis, otsimootoriturundus, kasutatavuse testimine ning veebilehtede analüüs.altexi klientide hulka kuuluvad suurimad pangad, meediaväljaanded, telekommunikatsiooni ja tarbijabrandid Balti regioonis. Rohkem infot altexi kohta www.altex.ee

Google’st
Google’i innovatiivsed otsingutehnoloogiad viivad iga päev miljoneid inimesi maailmas vajaliku infoni. Asutatud 1998 Stanford’I üliõpilaste Larry Page’I ja Sergey Brin’I poolt, on Google tänaseks veebi suurtegija kõigil globaalsetel turgudel. Google’i reklaamiprogramm, mis on suurim ja kiireimini kasvav selles tööstuses, annab iga suurusega ettevõttele mõõdetavaid tulemusi ning parandab samaaegselt kasutajate üldist interneti kogemust. Google’I peakontor asub Silicon Valley’s ning harukontorid kõikjal Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Aasias. Rohkem infot www.google.com

Loading Facebook Comments ...

There are 6 comments .

friizu

Kas on oodata ka adSense Eesti tuge (et adSence hakkab eestikeelse sisuga lehti aktsepteerima ?), nii lähemas või kaugemas tulevikus :(.

Reply »
Robin Gurney

As stated previously in response to Jüri here http://www.altex-marketing.com/altex-ja-google-maksa-tulemuste-mitte-lubaduste-eest#comments, the official response from Google is:

“I see and symphathise with your high interest in the AdSense program. Unfortunately I cannot tell you when Estonian will be a supported language. But Estonian publishers with sites in English or any other supported language can join the program. I am sorry I cannot be of any help to you now.”

Reply »
Pjotr

Nice, i hope that adwords keywords suggestion tool will work much better than at this time. I can helps to grow up numbers of estonian clients of adwords.

Reply »
Robin Gurney

Pjotr it would be great if you can be more specific about how the Keyword Suggestion tool can improve. Post your comments here or send them to kris at altex dot ee and we will look at them.

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.