Blog

Google Tallinnas: eripakkumine blogijatele

Eturundus! 10

Järgmisel neljapäeval toimub kinos Sõprus Baltikumi esimene otsimootoriturunduse (Search Engine Marketing) teemaatiline konverents – Eturundus! 10 “Otsimootoriturunduse eri” – mille peaesinejaks Petri Kokko Google’st. Üles astuvad veel Kain Kalju Neti’st, Siim Saksing Mobi’st ja meie Robin, kes blogis oma ettekande sisust lühidalt mõni päev tagasi.

Täpsem inf asub Eturundus! 10 lehel.

Blogijad!

Pakume teile üritusele ühe vaba pääsme, kui mainite üritust oma ajaveebis ja lingite Eturundus! 10 lehele temaatiliste märksõnadega (internetiturunduse konverents, eturunduse konverents vms). Kui asi tehtud, saatke enda nimi ja postituse aadress Krisile (kris @ altex.ee).

Samuti pakume teie blogi lugejatele 10% allahindlust. Las nad kirjutavad registreerudes “Firma” lahtrisse lihtsalt teie blogi nime.

Vahvat blogistamist ja kohtumiseni E!10′-l kinos Sõprus 13.septembril kell 14:00.

Lisatud:

Blogijad, palun olge nii kenad ja mainige oma lugejatele, et teile “makstakse” E!10 teate edastamise eest (tasuta sissepääsu näol). Samuti mainige oma lugejatele, et kui nad on juba registreerunud, kehtib allahindlus järgmisel Eturundus! üritusel, mitte sellel.

Lisatud: (vol2 by Kris)

Meenutan, et saal pole kummist… mistõttu tuleb – esiteks – ka E!10 huvilistest blogijatel end siiski seminarile registreerida ja teiseks seab piiratud kohtade arv täiesti selge piiri ka tasuta pääsmete arvule. Nii et pakkumine kehtib “kuni kaupa jätkub” 🙂

Lisatud: (vol3 by Kris)
STOP! 🙂 Pidagem viivuks hoogu, vähemalt täna kella 17:00’ni, (st. reedel 07.09.). Vastukaja on olnud us-ku-ma-tult aktiivne ja saal tõesti ei ole kummist. Loen vahepeal üle vabad toolid ja siis vaatame, mis ja kas edasi teeme. :))
(aga tänud üleskutsest nii kiirelt kinni haaramast!)

Loading Facebook Comments ...

There are 8 comments .

Kristo —

Räige reklaam ikka.. aga eks ristviited ole see mis meelitab otsimootoreid ;))

Reply »
Tõnis Hinnosaar

Just-just, täitsa correct 🙂

Reply »
Teadja —

Mis siin räiget on, normaalne internetiturundus.

Reply »
Kristo —

Käid koolitusele ära siis saad teada, mis ja kuidas sellisest linkimisest kasu on :))

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.