Blog

Informācija blogeriem – saņemsiet bezmaksas biļeti, ja uzrakstīsiet par Emārketings!

Emārketings!1 (E!1) ir pirmais no vairākiem e-mārketinga notikumiem Rīgā, ko altex marketing plāno realizēt. Pirmais notikums būs 12.martā, ar tēmu – Vairāk nekā baneris: interneta mārketinga nākotne Latvijā. Blogeri, kuri uzrakstīs savos blogos par šo notikumu, saņems biļeti uz šo pasākumu.

Daži vārdi par šo notikumu.
Tas ir balstīts uz veiksmīgu formātu Igaunijā – zemas izmaksas, augsta kvalitāte un neformāla atmosfēra. Šie notikumi piesaista nopietnus mārketinga speciālistus gan no aģentūrām, gan no uzņēmumiem, kā arī žurnālistus, akadēmiķus un studentus.

Galvenā ideja ir piedāvāt iespēju dalībniekiem dalīties pieredzē par e-mārketingu ar prezentāciju un diskusiju palīdzību.

Pirmais E! pasākums tiek organizēts 12. martā, Maritim Park Hotel Riga. Tā tēma būs – Vairāk nekā baneris: interneta mārketinga nākotne Latvijā.

  • Uldis Zariņš no Letas runās par sabiedrisko attiecību un zīmolu vadību digitālajā vidē.
  • Marija Maijere no CV-Oline Latvia dalīsies ar idejām par efektivitāti internetā jeb kā gudri ieguldīt mārketinga budžetu.
  • Jūlija Travčenko no Parex bankas stāstīs par Parex bankas pieredzi digitālo mēdiju izmantošanā.
  • Robin Gurney, altex dibinātājs, dalīsies idejās par veiksmīgu interneta mārketinga taktiku.

Vairāk informāciju par E!1 pasākumu var uzzināt: www.altex.ee/emarketings-pasakumi

Ja tu uzrakstīsi savā blogā par šo pasākumu – saņemsi bezmaksas biļeti uz E!1.

Noteikumi:

1. Vari kopēt tekstu, kas ir rakstīts augstāk un pārliecinies, ka linki strādā pareizi. Vai, ja vēlies, vari rakstīt pats savu tekstu, lai informētu sava bloga lasītājus par šo pasākumu. Mēs ticam vārda brīvībai.

2. Ja vēlies saņemt biļeti (daži blogeri atsakās) tad tev VAJAG atklāti uzrakstīt, ka tev samaksāja. Kaut ko līdzīgu šim: “Es saņēmu bezmaksas biļeti uz E!1 no altex marketing (links uz http://www.altex.ee/eiropas-interneta-marketinga-agentura), lai reklamētu Emārketings! pasākumu”.

3. Tavam blogam jābūt vismaz 2 mēnešus vecam un apmeklētāju skaitam mēnesī vismaz 200. Ja neesi pārliecināts vai tavs blogs atbilst šim noteikumam, atsūti linku un mēs būsim priecīgi pārbaudīt.

4. Pirms sākt rakstīt blogā par šo notikumu, lūdzu, sazināties ar dainis at altex dot ee, un viņš ātri atbildēs, ka viss ir ok.

Atceries, piedāvājums nav bezgalīgs. Kā tu vari iedomāties, mēs nevaram visiem dot bezmaksas biļetes. Piesakies ātrāk, raksti jau šodien!

—-
Visu to labāko,
Dainis Zariņš
dainis at altex dot ee
Interneta mārketinga projektu vadītājs
altex marketing: Rīga, Tallina, Londona.

PS.
Dainis Zariņš un Uldis Zariņš nav radinieki 😉

Loading Facebook Comments ...

There is 1 comment .

i.am.human.lv

VAI
http://i.am.human.lv/?ct=04324980
ir ok?

Tad rakstiet, kā es varu saņemt biļeti? 🙂

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.