Blog

internetiturunduse uudised: aasta lõpeb, üritusi tuleb!


Ilusaid pühi ja kõike muud toredat!

Aastalõpp on käes ja ühtlasi ka aeg saata teele selle aasta viimane internetiturunduse uudiskiri. Et me pidudesaginas teil meelest ei läheks, siis – nautige altexi jõuluvideot!

2009 saab olema eriline aasta. Majandusseisust tulenevad väljakutsed panevad finantsjuhid ja seeläbi ka turundusosakonnad laskemoona varuma.
Andkem tuld!

   uudiskiri meie blogis
   altexi RSS feed

ÜRITUSED

Palju uusi üritusi!

Altexi jaoks tähendab aasta 2009 ühtlasi ka teadmiste ja oskuste jagamist, mis Sinu jaoks toob kaasa senisest suurema valiku ürituste osas:

  • Töötoad
  • Ümarlauad
  • Seminarid
  • Konverentsid
  • Koolitused

Muidugi olete te kõik teretulnud!

2009 aasta alguses avaldame oma ürituste kalendri. Jaanuariks on plaanis:

15.01.  E-turunduse ja kommunikatsiooni haridus Eestis
Ümarlauas arutatakse, kas ja kuidas peaks Eestis jagama e-turunduse alast teavet ning kuidas tagada selle teabe kvaliteet. Sellele äärmiselt unikaalsele üritusele on pakkuda veel vaid 6 pääset kuulajatele.
Loe edasi »


21.01.  E-posti turunduse kursus
Välja müüdud! Järgmine toimub 25. märtsil ning hetkel on vabu kohti alla poole.
Sellel kursusel näitab e-maili spetsialist teile, kuidas parandada teie e-maili turunduse tegevusi nagu kampaaniate välja saatmine ning e-uudiskirjad. Kuna grupp on väike, siis saab iga osaleja piisavalt personaalset tähelepanu. Töö käib igaühel oma (kaasavõetud) arvutiga ja seetõttu pole muret, et kursuse käigus tehtud märkmed kaotsi läheks või kõike kursusel proovitut hiljem üles ei leiaks.
Loe edasi »


e!TASUTA: aeg jagada
Oleme võtnud kogemuste ja teadmiste jagamise oma 2009 aasta motoks. Seekord jagavad oma „tasuta või odavalt“ veebiturunduse tegemise kogemusi mitmed selle valdkonna spetsialistid, nende seas Peeter Marvet, Heateo Sihtasutus, Teeme Ära tiim ja paljud teised. Mittetulundusühingutel on võimalik seminaril tasuta osaleda, kõigile teistele pakume aga eriti sõbralikku ja soodsat hinda ehk 1000 Kr per osaleja.
Loe edasi »

ALTEXI UUDISED

altexi meeskond täieneb taas
2009 tähendab altexi jaoks ka taaskordselt täienevat meeskonda. Meie lõbusa kollektiiviga liitub müügijuht Kersti Kinkar (hetkel töötab Codewiser’is).


Lõbusaid pühi! Ja nägemist, praeguseks. Kindlasti on teilgi inimesi, kellega kohtuda… kinke, mida veel osta vaja… ja tuhat muud tegemist ootel.

Kõike paremat,
Robin ja altexi tiim

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.