Blog

Internetiturunduse uudised – 15 head mõtet

e-MaailmINTERNETITURUNDUSE UUDISED

Elion hakkas tvittima
Elion näitab taas ajaga sammu astumist ning on Digitarga olulisemad uudised twitteris kättesaadavaks teinud. Kes veel ei tviti, võiks pilgu peale heita – aega ja ressurssi palju ei nõua, ent on taas üheks heaks võimaluseks oma nähtavust tagada. Elioni Digitark ja kõrvale ka meie oma altexi twitter. Ning tvittijate klubist leiab ka Bryan Clay.

Loe edasi »

Google pani linna nime muutma
Mis juhtub, kui otsida Googles, Yahoos või mistahes muus otsimootoris sõna „Eu“? Mitme(saja)ndalt lehelt leiate viite Prantsusmaal, Normandias asuvale sellenimelisele toredale, romantilisele linnakesele? 🙂 Et nähtamatus otsimootorites annab tuntava põntsu kõigile loodetavatele turismituludele, on Eu linnake otsustanud nime millegi veidi leitavama vastu vahetada.

Loe edasi »

Procter & Gamble kogemused osalusmeediaga
Kuidas väikese eelarvega head PR’i teha ning seejuures oma kaubamärk, vähemalt hetkeks, üheks onlinekogukonna kõige popimaks teemaks muuta?
Procter & Gamble kulutas 4000 USD’d, pani turundusinimesed omavahel võistlema ja – voila, tehtud! 2000 inimest ostis 20 dollariga Tide logo kandva särgi.

Loe edasi »

Pressiteated ja SEO – tagasi alguspunkti
Bruce Clay veebilehelt leiab lugemist vääriva artikli pressiteadete kui SEO’d parandava turundusvahendi kasutamisest. Paula Allen, artikli autor, on kokku pannud lihtsad ja selged juhised algajatele online-pressiteadete loojatele. Kasulik tutvuda eeskätt kõigil neil, kel senised kogemused puudu või kes on seotud ekspordi ning oma ettevõtte tutvustamisega Eestist kaugemal.

Loe edasi »

Yahoo pidas sünnipäeva
Märtsi alguses pidas Yahoo oma sünnipäeva – 14 ametlikku tegutsemisaastat ning minevik tundub justkui valgusaastate kaugusel olevat. Väike fotomeenutus sellest ajast… ning küllap tasub ehk nii mõnelgi oma veebiajalugu meenutada. Abiks WebArchive

Loe edasi »

2009 aastal tõstab 66% oma interneti eelarvet
Mõni aeg tagasi korraldasime siinse uudiskirjalisti vahendusel eelarveküsitluse – eesmärgiga selgust saada, kuidas planeerib Eesti turundaja praegusele seisule reageerida.
Täpsed tulemused saadame lähema kahe nädala jooksul laiali ja, nagu lubatud, vaid neile, kes ise osa võtsid! Kui Sina ei ole veel vastanud, kasuta juhust ja tee seda nüüd!

Loe edasi »

Duplikaat-sisu Sinu veebis? Googlel on lahendus!
Rõõmustav uudis eriti just veebipoodidele. Nimelt mõni aeg tagasi tutvustas Google uut lahendust, mis lahendab olulise duplikaatsisu probleemi. Kui otsingumootor võib su veebilehelt saada ligi identsetele või väga sarnase sisuga sisulehtedele, tekib tal segadus küsimusega, millist neist oma otsingutulemuste lehele panna. Nüüd saad ise öelda, milline neist erinevatest samasisulistest lehtedest on põhiline versioon.

Loe edasi »

TNS EMOR: interneti osalus meediaturul kasvas 26%
Eesti meediareklaamituru käive ulatus 2008. aastal 1,739 miljardi kroonini. Kui kolme esimese kvartali jooksul suutis turg ligilähedaselt eelmise aasta sama aja taset hoida, siis neljandaks kvartaliks avaldas ülemaailmne majanduslangus juba drastilist mõju ka Eesti meediareklaamiturule.
Eestikeelset originaaluudist saate lugeda TNS Emori kodulehelt, Robini kommentaari aga meie blogist.
Loe edasi »

ÜRITUSED

Vali oma supervõime!
Efektiivse tegevuse eelduseks on kas kuues meel või, nagu enamik meist leppima peab, piisavad eelteadmised. Internet ei ole ÜKS turunduskanal, vaid komplekt kümnetest erinevatest võimalustest. Nagu teate, pakub altex erinevaid internetiturunduse teemalisi koolitusi, mis suunatud pigem turundus- ja reklaamiinimestele kui IT- ja veebispetsialsitidele.

Hoiame teoreetilise ning praktilise poole tasakaalus ja kõike kursustel õpitut saad kasvõi kohe reaalses elus rakendama hakata. Järgmisena on tulemas sissejuhatus e-posti turundusse (25.03.), sissejuhatus veebianalüütikasse (01.04.), sissejuhatav koolitus kasutatavusse ja ligipääsetavusse (08.04.) ning otsimootoriturunduse kursus (29.04.)

Loe edasi »

Turismiettevõtete infopäev
Juhul, kui Sa tegutsed turismiga seonduvas valdkonnas, tule meie infopäevale – tasuta!
Tunnustatud reisijuhtide autor ning Eesti turismi evangelist Neil Taylor tutvustab oma kogemusi sellest, mida ja kuidas turist lugeda tahab. Robin Gurney, sisustrateegiate ekspert, räägib veebi jaoks sisu valimise ja kirjutamise spetsiifikast. Kohal on loodetavasti ka EAS’i turismitoetuste spetsialist, kes aitab selgust saada, kuidas fondide võimalusi ära kasutada.
Üritus on turismiettevõtetele, kes soovivad end paremini välisturistidele müüa. Ning kas me juba mainisime, et see on tasuta? NB! Kes ees, see mees – meil on vaid 20 kohta pakkuda… Esialgsete plaanide kohaselt toimub see 31.03.2009. Osalemissoovist andke teada Krisile.
Loe edasi »

e!DISAIN
Esialgse kava kohaselt toimub suvel, 10. juunil, disainile pühendatud e!TURUNDUS seminar.
Täpsema info avaldame peagi oma kodulehel, kohti veel (ametlikult) broneerida ei saa, ent – pange kalendrisse. Ning kui on väike kartus, et ehk ei mahu saali ära, võib oma kindlast osalemissoovist Krisile märku anda. 🙂 Hoidke meie üritustekalendril silm peal! 🙂

Loe edasi »

Pärnu Turunduskonverents "TANTS SÜTEL – mis edasi saab?"
Oleme Pärnu Turunduskonverentsi ametlik partner – mis tähendab meie sõpradele-lugejatele ka väikest lisaboonust. Täpsema info saadame laiali loodetavasti juba järgmisel nädalal. Niisiis tasub koha broneerimisega veidiveidi kannatada. Seni soovitame üle vaadata konverentsi programmi.

Loe edasi »

ALTEXI UUDISED

Kas Sina said oma Google voucheri kätte?
Eelmise uudiskirjaga andsime teada, et altex jagab 250 krooniseid Google AdWords vouchereid kõigile uutele klientidele. Huvi oli suur, ent kahjuks ei klappinud kõik Google poolt seatud tingimustega.

NB! See aga ei tähenda, et teil oma voucherile õigust poleks! Kui ise kasutada ei saa, ent teate mõnd sõpra-tuttavat, küsige voucheri kood meilt siiski ära.
adwords@altex.ee siinkohal abiks.

Loe edasi »

Vajad kontoripinda kesklinnas?
Kes meil külas käinud see teab – ruumi on lahedasti, ligipääs mugav, asupaik kesklinnas ja aknast vaade Pirita ning mere poole. Et meie oma inimesed kipuvad mitmest erinevast Eesti paigast tööd tegema, jääb kontor aga veidi liigagi ruumikaks.
Niisiis hoiame uksed valla juhuks, kui kellelgi soov meie ruumidesse omaenda pisike nurgake tekitada. Eelduseks muidugi, et meil omavaheline sünergia tekib. Huvi korral võta ühendust Robiniga!

Loe edasi »

Peaminister kinnitab: Osale.ee kampaania oli edukas
Sel talvel toimus Osale.ee kampaania – eesmärgiga kaasata rohkem aktiivseid kodanikke otsedialoogi riigiga ning parendada juba olemasolevat osalusveebi. Kampaania edukust kinnitab ka peaminister Andrus Ansip, kelle sõnul kasvas Osale.ee veebis kaasalöömine neli korda!

Loe edasi »

    altex blogib:

  Ja ongi aeg öelda tänan lugemast ja – kohtumiseni taas!
          altexi meeskond

Published by altex internet marketing | Some rights reserved
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis #unsublinkstart#kliki siin#unsublinkend#
Soovita uudiskirja oma sõbrale

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.