Blog

altexi uudiskiri 3. novembril – e!, usability-day ja heavy metal

Tere!

Loodetavasti pole kellakeeramine ja pimedad õhtud teil tujul langeda lasknud… Või kui nii ka juhtunud on, siis ehk aitab just käesolev uudiskiri jälle veidi ärksamaks saada 🙂

ÜRITUSED:

e!Performance
5. novembril toimub veebianalüütikaseminar e!Performance ja rõõm on tõdeda, et alles on veel vaid mõni üksik pääse! Niisiis tasub huvilistel kiirustada. Nüüdseks on täpsustatud ka ettekannete teemad – täpsem info meie kodulehel.

Üritus toimub 5. novembril 2008 ja seda toetab Snoobi.

E-maili turunduse kursus
E-mail annab jätkuvalt ühe parimatest tulemustest võrreldes teiste turunduskanalitega. See on eriti selge, kui võrrelda e-maili kampaaniaid näiteks bänneritega (meie kogemuste kohaselt on tulemused 4-60 korda paremad).
Sellel kursusel näitab e-maili spetsialist teile, kuidas parandada teie e-maili turunduse tegevusi nagu kampaaniate välja saatmine ning e-uudiskirjad.

World Usability Day
Mis siis ikkagi on kasutatavus? Kuidas seda mõõta ja kuidas hea kasutatavuseni jõuda? Ja kas selle nimel tasub üldse pingutada?
Ülemaailmne kasutatavuse päev, mis sel aastal toimub esmakordselt ka Eestis, on nende teemade arutamiseks suurepärane koht. Seminar toimub 13.11.2008 Tallinnas ja on tasuta!

INTERNETITURUNDUSE UUDISED

Ole teistsugune
Parim viis teistest erineda on lisada oma online-pakkumisele sellist lisaväärtust, millele Su konkurendid vastata ei suuda.
Online brändimine ei seisne kliendi sõnumi kontrollimises; asi on hoopis kuulamises – mida Sinu klientidel Sinuga jagada on.

Kas Sina tead, mida Su veebileht tegelikult teeb?
Väga tihti on veebileht püsti pandud vaid ristikese kirja saamiseks ja sinna ta jääb. (Õlle)kõhu tunde pealt tehakse veebi tegevuste kohta täna veel liiga palju otsuseid. Samas kui on võimalik igat rahalist sammu juba samal päeval finantsist tagasi mõõta, iga otsust kõhutunde asemel numbritega toetada. Mille eest Sa veebis maksad ja kuidas oma rahal silma peal hoida, sellest saab pikemalt lugeda meie blogist.

Kutsu klient reklaamis aktiivselt osalema
Võib olla oled lugenud iMedia poolt hiljuti avaldatud artiklit “10 nõuannet kuidas interaktiivsuse mängus võita”. Artikkel annab suurepärast nõu ja õpetab tegutsema, et kasvav klikkide arv/interaktiivsus reklaamides aitaks brändidel tõsta teadlikkust ja soosingut. Kui sa ei ole seda veel lugenud, siis kindlasti tee seda! Eestikeelse kokkuvõtte ja hulga kasulikke linke leiad meie blogist.

Mis teeb veebi kasutatavamaks?
Üsna tihti küsitakse muu hulgas: kuidas te garanteerite, et teie tööst muutub toode või teenus paremaks ja toob rohkem kasu? Ainult sellest, et peame ennast kogenud kasutatavuse spetsialistideks, ju ei piisa 🙂 . Oleme pidanud nentima, et jah, ega tihti olegi võimalik väga kokkuvõtvalt selgitada, kuidas me tulemuseni jõuame. See nõuab pikemat jutuajamist – ja just selliste sõnadega alustab Trinidad Consultingu kasutatavuse spetsialist Hegle Sarapuu oma artiklit.

ALTEXI UUDISED

altexi uue kontori avapidu
Suurem kolimissagin möödas, otsustasime oma head sõbrad külla kutsuda ja uue peastaabi (Jõe 9) ametlikult lahti teha. Oma tänusõnu jagas Robin (meie blogis) ja kommentaare lisas ka Aarne Toompark (oma blogis). Üles on riputamata veel meie endi tehtud pildid, ent suured tänud Eesti Ekspressile ja Annikale – mõne fotomeenutuse saab Seltskonnast siiski kätte. Samuti võib pildimaterjali kaeda Telleri Flickr konto vahendusel.

Tahad katsetada?
altexil on osalus ühes arendusettevõttes – mis tegeleb muuhulgas ka semantilist analüüsi võimaldavate tööriistadega. Robini lahkel loal on mõned vahvad vidinad meie blogisse ka lingitud, lootusega tagasisidet saada.

altex ja SnooBI toovad turule eestikeelse analüütika täispaketi
SnooBI OY Finland ning tema Eesti levitaja SnooBI Baltic OÜ allkirjastasid e-turunduse agentuuriga altex marketing edasimüügiõiguse lepingu, mis teeb altex’ist SnooBI partnerlusprogrammis esimese kõrgetasemelise partneri Eestis.

Lepingu eesmärgiks on Eesti klientidele mitmekülgse veebianalüütika ning e-turundusteenuse pakkumine.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.