Blog

altexi uudiskiri – E!UK, britid, lätlased ja jalgpall

Tere!

Toimekad nädalad seljataga, veel kiiremad ajad ees – siin on meie aprillikuu uudiskiri, endisest veelgi mahukamas vormis. Loodetavasti leiate põnevat lugemist!

1. E!TURUNDUS
2. TÖÖPAKKUMISED
3. ALTEXI UUDISED
4. SOOVITUSED INTERNETITURUNDUSEKS
5. AITA KESKKONDA JA VÕIDA AJALOOLINE JALGPALL!

—————————————————————–
1. E!TURUNDUS
—————————————————————–

E!UK – digitaalse turunduse spetsialistid Eestis!

7. mail 2008 on Eestisse oodata kuut digitaalse turunduse tipp-spetsialisti Inglismaalt: ainulaadne võimalus õppida Euroopa tippudelt ning viia oma veebiprojektid innovatiivsuse järgmisele tasemele. Ettekannete spekter on lai, kattes nii UK digitaalse tööjõu kriisi ja sellega kaasnevaid võimalusi eestlaste jaoks kui bränditurundust ning veebilahenduste disainimist.
Eturundus!UK-le ootame ennekõike:

  • agentuure, kelle jaoks on vältimatu käia kaks sammu ajast ees
  • ettevõtteid, kes soovivad oma veebipotentsiaali rohkem ära kasutada
  • kõiki neid, kelle lähiaastate perspektiivis on oma tegevuse laiendamine Eestist välja
  • UK ja Eesti suhete arendamisest huvitatud osapooli

Üritusele registreerumine käib täie hooga ning nagu ikka, kehtib põhimõte: kes ees, see mees. Soodushind (2500 Kr) kehtib vaid kuni 1. maini!

Samuti anname seminari külastajatele (piiratud) võimaluse personaalsemaks suhtlemiseks esinejatega. Sellekohasest soovist palume eelnevalt märku anda, et teaksime ettekannete tegijate tihedaid ajagraafikuid planeerida.

Oma kogemusi ja nägemusi jagavad:

  • Sam Michel, Chinwag turundusdirektor, “Digitaalse turunduse võimalused Inglismaal”: Sam jagab viimase uuringu tulemusi UK digitaalse kompetentsi kriisi kohta ning valgustab lähemalt ohte ja võimalusi, mida see pakub eestlastele ning Eesti agentuuridele ja kaubamärkidele.
  • Marcel Udo, EyeWonder Euroopa tegevjuht, “Bännerreklaami ja Rich Media tulevik
  • Craig Hanna, E-consultancy koolitusdirektor, “Atomiseeritud veeb”: Veeb ei ole enam ainult sihtpunktide seeria, järjest kõrgemad on kasutajate ootused leida rakendusi ning sisu just sealt, just sellistest seadmetest ja just siis, kui nemad seda soovivad. Tööriistad, widgetid, RSS, API – need on märksõnad, millest juttu tuleb. Koos näidetega parimatest praktikatest.
  • Laura Bambach, Glue Londoni loovjuht ning SheSays kaasasutaja, “Digitaalne loovus ja koostöö”: Kuidas sünnivad ideed ja koostöö, kui digiajastul on kogu tootmine ja tootearendus prototüübi seisuses, publikum on muutumas üha nõudlikumaks ning isiklikud meediumid mängivad järjest suuremat rolli?
  • Jon Bains, Lateral asutaja, “Inimesed vs Bränd”: Kuidas sotsiaalse meedia ideaalid ja kliendiootused väga harva ühtivad – näidetega Levi’se ja Lexuse näol.
  • Alastair Cole, Interaktiivse tootmise juht, Golley Slater Digital, “Vastuvoolu ujumine: Informatsiooni ülesehitus ja UI Design

Kõik ettekanded on inglise keeles, kohapeal on ka sünkroontõlke võimalus.
Tutvuge üritusega lähemalt ning registreeruge juba nüüd – kohtade arv ON piiratud!

E!UK toimub Rahvusraamatukogu konverentsikeskuses, orienteeruvalt 13.00–18.00, 7.mail 2008.

Soovitame tutvuda RevalHotelsi pakkumistega, kui vajate seminariks majutust Tallinnas (või on huviks reisida Baltikumis).

Lisainfo E!UK ürituse kohta leiate meie kodulehelt ning samuti olete teretulnud kontakteeruma Kris’iga.

E!1 Riias

Esimene Emarketings!1 seminar Riias toimus 12. märtsil ning tõi kokku ligi 200 turundusspetsialisti. Saabunud tagasiside on osutunud nii positiivseks, et järgmine suveüritus on juba planeerimisel. Niisiis informeerige oma Läti partnereid ja kolleege – E!Marketings on Lätis hoo sisse saanud!

Lisainfot jagab hetkel Kris.

—————————————————————–
2. TÖÖPAKKUMISED
—————————————————————–

altex otsib oma tiimi väga erineva taustaga veebiinimesi – konkreetseid tööpakkumisi siinkohal veel ei avaldakski, sest tõesõna: praegust liikumis- ja kasvukiirust arvestades vajame veebispetsialiste igast valdkonnast.

Kes tunneb, et soovib liituda Eesti juhtiva ja ühe kiiremini kasvava veebiturunduse ettevõttega, võiks enda CV ja vabas vormis mõtted teele panna Tõnisele.

Lisaks veebispetsialistidele vajame oma meeskonda aga hädasti ka läti keelt emakeelena kõnelevat assistenti-projektijuhti. Vajalikud oskused on inglise ja läti keele vaba valdamine ning huvi interneti vastu, eesti ja/või vene keele oskus oleks suureks plussiks. Otsime nii poole- kui täiskohaga töötajaid!

Palume võimalikest kandidaatidest teada anda Tõnisele: tonis@altex.ee

—————————————————————–
3. ALTEXI UUDISED
—————————————————————–
Kuldmuna 2008

Nagu ehk juba teate, osales Robin Gurney Kuldmuna 2008 kandilise muna internetikategooriate zhüriis. Telgitagustest sosinatest on kosta, et seekord vaadati lisaks kenale disainile ka teostatud lahenduste sisulisi väärtusi veidi enam: kas ja kuidas aitasid need kaasa kliendi eesmärkide saavutamisele ning millise mulje ja väärtuse saab tarbija.

Kuldmunasid seekord kahjuks aga välja ei antud – nii interneti kui multimeedia kategooria kõrgeima auhinna, hõbemuna, võitis Velvet. Palju õnne!

Võidutööde ja võitjatega saate tutvuda ERAL’i lehelta.

Carol tuli meile!

Märtsis liitus meie meeskonnaga veel üks tore ja toimekas inimene – assistent Carol, kelle õlul on altexi kontori hea haldja roll. Carol Tikerperi osaleb aktiivselt kõigis meie tegemistes-toimetustes ning kasvab loodetavasti hindamatuks abikäeks projektijuhtimisele ning kliendihaldusele.

Ise kommenteerib ta oma esimest töökuud nii: “Mõnusalt muhedad inimesed ja parajas koguses segadust. Paari kuu pärast oskavad kõik ise oma kohvitassi pesta, küll ma neid õpetan 😉 Tuleviku teemaks on looodetavasti online avalikud suhted ja kampaaniad.”

—————————————————————–
4. ALTEXI SOOVITUSED
—————————————————————–

Meelis on jätkanud osalusmeedia kanalite tutvustamist meie blogis. Viimati võttis ta vaatluse alla blogimise:

Blogid ehk ajaveebid kannavad endas arvamusi kõige ja kõigi kohta. Seetõttu on lihtne neist mööda vaadata, kuna ajalehtede ja ajakirjadega võrreldes ei tundu nad olevat nii “professionaalsed”. Seevastu aga on iga blogis avaldatud sõna otsimootorite kaudu leitav, mis tähendab potentsiaali jõuda ükskõik kelleni, ükskõik millal. Moodne PR toimib osaliselt just läbi blogide.

Kuidas kasutada ajaveebe turundamiseks?
1. Jälgi, millest inimesed räägivad (sinu ettevõttest, sihtturust, tootest …)
2. Osale vestlustes (teiste ajaveebides kommenteerides)
3. Alusta ise arutelusid ning jaga oma mõtteid enda blogi kirjutades

Pikem ja põhjalikum info blogimise kui osalusmeedia kanali kohta asub meie blogis!
Uhh, viimase viie lõiguga on sõna “blogi” juba parasiitsõna staatusesse tõusmas 🙂

—————————————————————–
5. VÕIDA AJALOOLINE JALGPALL!
—————————————————————–

Uuskasutuskeskuse jalgpallEelmisel aastal käis Robin Inglismaa-Eesti mängu vaatamas Wembley’s, peale mida õnnestus tal korjata Eesti jalgpallimeeskonna, EV kultuuriministri ja veel mõnede afterpartyl viibinud prominentsete inimeste allkirjad jalgpalli peale. See pall on nüüd heategevuse käigus välja pandud Spindo Club taaskäitlemise mängus.

Ajaloolise ja ainsa omataolise jalgpalli võitmiseks ei ole vaja teha muud, kui vastata mõnele küsimusele taaskäitlemise kohta.

Aita kaasa keskkonna säästmisele ja võida – täpselt nii lihtne see ongi!

—————————————————————–

Nüüd on viimane aeg meie uudiskirjale punkt panna – enne veel meenutan, et
Eturundus!UK registreerumine on avatud ja tuleks kiirustada!

Kõik lisaküsimused ja kommentaarid teretulnud!

Kris, Tõnis, Robin ja altexi tiim

—————————————————————–

Lisainfoks E!UK seminari kohta:

Kõik lisaküsimused on teretulnud – soovitame need adresseerida Kris’ile (skype: eppkris; e-mail: kris@altex.ee)

E!UK ürituse peasponsor on RevalHotels:


Reval Hotels

Üritust toetavad:

EstonianAir4
AngloEstonianaltexSpindo
UKTIBECCChinwag
BestMarketingEconsultancy
Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.