Blog

altexi uudiskiri juunis 2008 – jalgpall, tööpakkumised ja veebiuudised

Veidi altexi ja internetiturunduse uudiseid – enne, kui toimub suurem randa ja metsa evakueerumine…  Nagu ikka, on huvitavaid ja veel huvitavamaid uudiseid teiega jagada.

1. TÖÖPAKKUMISED
2. JALGPALL
3. INTERNETITURUNDUSE UUDISED

—————————————————————–
1. TÖÖPAKKUMISED
—————————————————————–

altexi kliendid pakuvad tööd erinevatele internetiturunduse spetsialistidele.

Esimene konkreetne pakkumine Neticomilt – otsitakse kogemustega veebiturundajat ja/või suure potentsiaaliga tulevasi internetiturunduse spetsialiste.

Täpsema info antud tööpakkumise kohta leiate meie blogist

Kas teie ettevõte otsib samuti e-turunduse spetsialiste? Ja tahaksite seda meie uudiskirjas promoda? Võtke palun meiega kontakti!

Lisaks vajab meie oma meeskond kiiret täiendust!

Käimas on kaks konkurssi, üks e-maili spetsialisti ametikohale ning teiseks otsime programmeerijat. Täpsem info meie blogis, sealt leiavad vihjeid ka need, kes neist positsioonidest huvitatud pole, aga muus veebiturunduse valdkonnas meie tegemistes kaasa lüüa tahaks.

Vaata tööpakkumisi lähemalt siit.

—————————————————————–
2. JALGPALL
—————————————————————–

Euro 2008

Euro2008 on käes (või leidub ehk tõesti keegi, kel on õnnestunud see maha magada?!) ning Robin põleb soovist jagada oma “kuumi vihjeid”. Sedapuhku sosistab ta: Venemaa…

Ilmselt eestlaste jaoks just mitte kõige populaarsem valik, ent Robini kommentaar kõlab nii: "Who can stop Arshavin "the ghost, the destroyer" ? "

Venemaa, nagu teada, on peasüüdlane selles, et Inglismaa (ja Eesti ka, eksole) kvalifikatsioonimängudest välja lendas. Juhul, kui sa armastad kihlvedusid sõlmida, on sul ehk kiusatus TrioBet’i lehelt läbi astuda ning teha oma panus pakkumisele, et Venemaa võidab Hispaaniat 4-1*

* Ääremärkus: Triobet on altexi klient ja meile meeldib neid promoda, mida antud hetkel teemegi 🙂

Heategu

Toetasime hiljuti rohelist mõtteviisi ning viisime läbi tasuta kampaania Uuskasutuskeskuse jaoks. Tegevuste hulka kuulus masspostitus hot.ee’sse (täname siinkohal Elioni nende toe eest!) ning Spindo listi, Spindo keskkonnas asus ka kampaanialeht
Eesmärk oli saada tuhandeid küsitlusele vastajaid ning tõsta teadlikkust taaskasutuse kohta. kampaania auhinnaks oli unikaalne jalgpall   – signeeritud esimese Eesti-Inglismaa jalgpallimatshi afterpartyl Eesti Majas Londonis, terve Eesti koondise ning kohalviibinud prominentsemate külaliste poolt. Allkirjad kogus pallile meie jalgafännist Robin, kelle jaoks pallist loobumine, ehkki eesmärk oli hea ja roheline, üsna pisaraterohkelt kulges. Pisut leevendas ta piinu muidugi teadmine, et võit läks õigesse kohta. Loosi tahtel sai meie haruldase palli omale Merike Uuspõld.

Nike

Veel on käimas ka Nike kampaania – mis annab tõelistele jalgpallifännidele võimaluse lahedat profivarustust võita. Ajab pisut kadedaks, jah? Põhimõtteliselt pole Sinu võidulootus veel sugugi kadunud, auhinnamängus osalemiseks klikka end Nike kampaanialehele.

Nagu arvatagi, on hooaja kuumenemine aidanud meil olulisel määral suurendada kontaktide arvu jalgpallisektoris – niisiis, kui sul oleks suunatud pakkumine just jalgpalluritele või jalkafännidele, võta meiega ühendust!

—————————————————————–
3. INTERNETITURUNDUSE UUDISED
—————————————————————–

E-Consultancy auhinnaloos

Küsisime inimestelt, millistest e-turunduse koolitusteenustest nad kõige rohkem puudust tunnevad. Vastanute vahel loositi välja e-consultancy tasuta aastatellimus ning võitjaks osutus Margus Pruul. Täname kõiki osalenuid!

Saabunud info osutus väga huvitavaks ning lähiajal lisame oma koolitusteenuste hulka kaks uut paketti. Neist räägime peagi lähemalt! Seni soovitame tutvuda analüütika- ning optimeerimiskoolitustega.

Maailma turism

Seoses sellega, et altex toetab Eesti väiksemaid ning suuremaid ekspordi- ja turismiettevõtteid, osales Kris äsja WTO turismi e-turunduse seminaril Budapestis.

Põnevat kuulamist jagus küllaga ja teeme kõik, et värsked teadmised nüüd Eesti ettevõtete kasuks keerata. Mida kohe, siinsamas ja suurelt mainida tasub, on fakt: järjest enam broneeritakse oma puhkuseid läbi online-lahenduste. 41% Hispaaniasse suunduvatest turistidest kinnitas kõik reisiga seonduva läbi interneti, USA puhul teevad seda aga juba ligi 60% turistidest. Sama tendentsi kinnitasid kõik seminaril osalenud riigid, niisiis: vaadakem oma veebiväljundid üle ja olgem valmis selleks, et järgmise hooaja puhul mängivad nad senisest veelgi suuremat rolli!

Mida Sina oma kodulehega ette võtta saaksid, küsi Kris’i käest! Või siis kannata veel pisut – esimese vaba aja tekkides lubas ta pisikese kokkuvõtte ka altexi blogisse lükata.

Ning kas te juba teate, et Ajaveeb 2008 konkursil võitis ta “aasta uustulnuka” tiitli? Jeee!

Uued tuuled bränditurunduses: kogukonna-turundus ja kuulamine

Viimase aasta (ehk isegi kahe jooksul) on enamikel kommunikatsiooni- ja turundusseminaridel kerkinud üles küsimus: kas traditsiooniline turundus on oma aja ära elanud?

Mida päev edasi, seda enam näib see väide vett pidavat. Vana hea haavelmeetod, kus kasutajaid reklaamiga “pommitatakse” lootuses, et küll “keegi ikka pihta saab”, on oma aja ära elanud ega lase investeeringutelt oodatud tulemit saada, halvemal juhul aga lõpetab tugevate miinustega.
Kõige enam puudutavad need muudatused just kaubamärgi tuntust ehk imagoloogilist turundust.

Ülejäänud artiklit loe meie blogist!

Põnevad arengud Eesti e-maastikul!

Tore on näha, et meie e-turunduse maastik on taas veidi kuumemaks muutumas.

Priit Kallas on asunud juhtima Dreamgrow’d (Sevenline ja Brilliant Marketing Communications ühisettevõtmine), mille veebilehte kaedes leiab terve pika rivi huvitavaid teenuseid. Loodetavasti lisavad nad lähitulevikus ka veidi enam infot oma meeskonna ning senise tegevuse kohta. Igal juhul soovime Dreamgrowle tuult tiibadesse ning loodame juba õige pea turuliidritena konkureerida ning kohtuda!

Konkurents on positiivne, sest sunnib meil endisest paremaks saada – pealegi on turul veel tõeliselt suur kasvupotentsiaal. Juhul, kui teie ettevõte tegeleb veebiturundusega, andke sellest teada, aitame teil hea meelega sõna levitada! Sektori kasv on kasulik ju kõigile!

Veel üks uus tegija on väike, alles alustav agentuur – mille eesotsas on endine HP mees Mihkel Lauk. Ehkki nimi – MRM Worldwide – on üsna ambitsioonikas, oleme Mihkliga juba mitu aastat kokku puutunud ning kahtlemata on tegu kogenud internetiturundajaga. Täpsem info MRM veebilehel

Ning tõesti, ka see pole veel kõik – lisaks ülalnimetatutele on meil südamest hea meel teada anda, et lõpuks ometi on Eesti turul ka kasutatavusele (usability) spetsialiseerunud ettevõte! Trinidad Consulting koosneb tegusatest oma ala spetsialistidest ning loodetavasti õnnestub meie koostöö hästi ning suudame täita need lüngad, mis seni usability osas valitsenud!

Muuseas, 14. augustil 2008 on toimumas järgmine teemaüritus – E!Usability seminar, mis suunatud ennekõike veebiarendajatele ning neile, kes veebilahenduste loomise ja turundusega otseselt seotud! Täpsem info peagi meie blogis ning kodulehel, seni aga pange 14. august oma kalendrites juba kinni! Ning eelregistreerida saab kris@altex.ee aadressil e-maili saates. Nagu öeldud, tegu spetsialiseerunud ning ühele teemavaldkonnale keskenduva üritusega, mistõttu panustame ennekõike tihedale ja praktilisele päevakavale!

Kõik lisaküsimused ja kommentaarid teretulnud!

Kris, Tõnis, Robin ja altexi tiim

Lisainfo Eturundus!Usability kohta

Loading Facebook Comments ...

There are 4 comments .

lee

mkay .. kus lunastatakse nägemata jäänud väravate vouchereid? .. kas ETV saab pildita ülekande eest raha tagasi? .. kas see tagasisaadud raha jagatakse maksumaksjatele sulas või ülekandega? .. need on keerulised küsimused! .. kes peatab Arshavini? .. that’s easy .. Carles Puyol!

Reply »
Robin Gurney

Puyol is good but he will be busy in the centre with Pavlyuchenko, no?

Reply »
Janno Siimar

Puyol can handle them .. all 11 of them .. single-footed, blindfolded, while tied to the goalpost on the opposite side of the pitch .. on a bad hair-day 😉

Seriously though .. surprises part of what makes the game worth watching, but there is a limit to the surprises what one is willing to take .. last time around, when Greece won, i felt like cheated out of a real champion. At least the Russians will probably score some goals while at it. But i seriously doubt they will get over Spain.

however .. this is all completely inconsequential… it’s like Garry Lineker said .. football is when two teams play ball for 90 minutes and Germany wins in the end ..

oh .. and sorry for stealing the focus .. i urge everybody to read the rest of the article too .. it’s good!

Reply »
Robin Gurney

Arse Shaving (sorry, English humour) will score.
Spain have a leaky defence – concede one in most games.
Senna will mark him coz he runs from deep.

“Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it’s much more serious than that.”
Bill Shankly

Check this out for Russian football gossip
http://forums.thisisanfield.com/viewtopic.php?f=8&p=569986&sid=ab4c4ff141b1e0d2e3baa2b8c74d8abc

23.45: mmmm well perhaps spain aren’t so bad. no-one had to stop arshavin because he didn’t do anything. perhaps did not want to upset his future compadres at barcelona?

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.