Blog

Investeerimisvõimalus altex marketingis

Pakume ühele kuni kahele investorile (juriidilised või eraisikud, kel on tõestatav eelnev investeerimiskogemus) üsna haruldast võimalust: investeerida altex marketing OÜ-sse.

Samuti on ühendust võtma oodatud Eesti/Balti juhtivad reklaami- ja/või meediaagentuurid või teised „strateegilised investorid“.

Antud investeeringu raames on ettevõtte väärtuseks hinnatud 1M EUR ning müügiks pakume 10%.

Väljastame uued osakud ning raha läheks ettevõttesse, mitte aga osanikele, ning kuuluks täismahus teenuste- ja toodete arendamiseks, spetsialistitasemel koolitusteks võtmeisikutele (UKs ja USAs) ning 2009 aastal käivitatavate uute koolituste ja ürituste turundamiseks.

Altexi käive kasvas 2008 aastal ligi 40% võrra, kuni 5,6M EEK’ini (ligikaudu 360K EUR), millest umbes 10% moodustab kasum.
Alates altexi alguspäevadest 3 aastat tagasi, oleme alati olnud kasumlikud ning võlavabad (välja arvatud väikesemahuline laen osanikult).
Möödunud aasta kohta on see üsna hea tulemus, arvestades ebakindlat neljandat kvartalit ning fakti, et oleme palju investeerinud uude riist- ja tarkvarasse, palgatõusu ning uude kontorisse 50 inimest mahutavate konverentsi/seminariruumidega.

Ka 2009 paistab paljulubav – hoolimata üldiste majandusprognooside tumedatest toonidest, oleme oma kasvus kindlad.
Raske on ennustada, kuid hinnanguliselt ootame >10M (650K EUR) käivet ligikaudse 10%-15%-se kasumimarginaaliga.
Eesmärk 2009 aastaks on 15M EEK (1M EUR), millest kasum moodustaks viiendiku (jah, see on ambitsioonikas, kuid täiesti teostatav juhul, kui esimeses kvartalis oodatud investeeringuni jõuame).
Internetiturundus on kasvav valdkond ning altex on olnud teerajajaks.
Meie positsioneeringu- ning teenustega eksperimenteerimise faasid on jõudmas lõpusirgele, teised on sellega aga alles algust tegemas.

Altexi põhitiim on lojaalne, hästi premeeritud, motiveeritud ning omab võimalust omandada osakuid (või juba juba omab neid).

Oleme proovinud ja testinud erinevaid tehnikaid ning teame, mis töötab paremini ning millised internetiturunduse kanalid on Baltikumis kõige efektiivsemad (eriti Eestis ja Lätis).
Loomulikult oleme uutele ideedele avatud ning jätkame nii innovatiivsete kui juba järgiproovitud tegevusmudelitega.

Samal ajal, kui reklaamijad tõmbavad turunduseelarveid koomale, eraldavad nad endisest suuremaid eelarveid online reklaamile, kus investeeringute tasuvus on mõõdetav ja üsna sageli ka oluliselt efektiivsem kui offline-kanalites.

Kui sa oled tõsiselt huvitatud altexisse investeerimisest ning sul on reaalne kogemus varasematest edukatest investeeringutest, siis võta palun ühendust Robin Gurney’a, robin (a) altex.ee, et leppida kokku kohtumine täpsema info saamiseks.
Ootame reaalse otsustusjõuga huvilisi.

Loading Facebook Comments ...

There is 1 comment .

Siim

Respekt, usun, et leiate head investorid, kuna ettevõtmine on potentsiaalikas!

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.