Blog

Kodune kotlet: 33eek

Käisin hiljuti verd andmas ning garderoobi juures jopet selga ajades tuli üks tädi pakkuma, et tule sööma. Pistis menüü pihku ning ütles, et juhatab mind kohale ka – kohvik asuvat teises majas. Üks menüü jäeti ka garderoobi leti peale.

Vaatasin hinnad üle ja kuna oligi parajasti lõuna ning kõht tühi, siis otsustasin ära käia. Selleks läksime vahekoridori, sealt keerasime uksest sisse, siis paremale ja mingisugusest avariiväljapääsust välja hoovi peale, kust tuli autode vahelt läbi minna ning õige uks leida. Seejärel trepist alla ja siltide järgi kohvikusse (et ei lõpetaks juuksurisalongis, mis asus ka seal kuskil selles labürindis).

Jõudsin kohale, toidud olid maitsavad ja odavad (kodune kotlet: 33eek), kuid tekkis küsimus, kuidas teised selle koha peaksid üles leidma.

Personaalne kontakt on muidugi kõige parem, kuid pahatihti pole lihtsalt võimalik personaalselt suhelda. Kuidas peaks see menüü, mis jäeti garderoobi, juhatama kohvikusse, ilma et inimesed ära eksiks? Aadressi ju menüü peal polnud (kaardist rääkimata!), ainult kiri “kohvik” ja hinnad.

Lahendus oli üsna lihtne tegelikult – garderoobitädile tehti korduvalt selgeks, kuidas inimesi õigesse kohta juhatada, kui keegi menüüd uurima peaks.

Moraal lihtne – kui pole võimalik ise personaalselt suhelda, siis lase seda kellelgi teisel teha. Personaalne kontakt on alati parem, kui lihtsalt täpsed juhised.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.