Blog

Takkajärgi kommentaar ja NetGroup Juubelifoorum 2009 ettekanded

16. oktoobril toimus NetGroupi juubelifoorum, kus said kokku IT juhid ja otsustajad ning tehnoloogiatarnijad. Foorum jaotati neljaks sessiooniks – äri, tehnoloogia, arendus ja praktika ja põhifookus oli suunatud uutele trendidele ja kõigele sellele, mis ootab IT-valdkonda ees lähiaastatel.

Täiesti subjektiivse kommentaarina tahan lisada, et tegemist oli ühega paremini korraldatud üritustest, kus viimasel ajal osaleda on õnnestunud. Ehk on asi minu kaugenemises hardcore IT’st, ent nagu suur osa turundajaid, olin ka mina stereotüüpidesse pisut kinni jäänud ja ootasin kampa patsiga poisse ja mõistetamatut žargooni – ja seda enam üllatas ürituse muhe atmosfäär. Palju praktilisi ettekandeid, lahkelt jagatud reaalsed kogemused ja üldine optimism sellele lisaks.

Mis aga nüüd, kaks nädalat hiljem seda postitust kirjutama pani, on viimase aja äärmiselt tore trend jagada ka kõigi nendega, kes kohale ei jõudnud, seminaridel räägitut.

Ka NetGroup on Juubelifoorum 2009 seminari ettekanded veebi välja pannud, üles leiab need ka Juubelifoorumi lehelt „programmi“ alajaotusest. Soovitan vaadata – kui sedapuhku osalema ei pääsenud, ehk tekitavad need huvi järgmise aasta ürituse vastu 🙂

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.