Blog

Külalisblogin järgmise kuu aega siin :)

Tervitus kõigile, minu nimeks Siim Teller (www.siimteller.com), olen viimased aasta aega altexis jõudu mööda erinevate projektide juures nõunikuks olnud. Sel aastal näeb mind rohkem ka siin altexi blogis kirjutamas. Et asi põnevam oleks, siis seadsin endale eesmärgiks järgmised kuu aega ainult siin kirjutada. Olen isikliku blogi tänaseks juba viis aastat pidanud nii et väike vaheldus ei tee paha.

Kirjutama hakkan kõigest otseselt ja kaudselt internetiturundusega seonduvast, näiteks sellest, kuidas YouTube kavala lükkena lähitulevikus videote postitajatega reklaamitulu jagama hakkab, aga ka sellest, kuidas edukalt konverentskõnesid teha. Seda sellepärast, et Skype on üle maailma ja üle Eesti laiali ja kuidagi on omavahel ja klientidega suhelda vaja. Selline hajus koos töötamine on tänapäeval järjest enam kanda kinnitamas ja näpunäited igapäevase töö efektiivsemaks tegemiseks kuluvad ikka ära.

Siinkohal tahaks hea sõnaga meeles pidada altexi konkurente, nende sisukad ja pidevalt värsked püsivad ajaveebid panevad ka mind ja meid rohkem pingutama. Jõudu, Sevenline, DT ning aitäh Presentation Zen’i blogile, mille artikkel “Love thy competitor! (And it wouldn’t hurt to say nice things about them either)” mulle meelde tuletas, kui oluline on häid asju kiita ja veebis neile viidata.

Selline sissejuhatus, homsest juba sisukamalt.

Loading Facebook Comments ...

There is 1 comment .

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.