Blog

Kutsu klienti oma reklaamist aktiivselt osa võtma

Võib olla oled lugenud iMedia poolt hiljuti avaldatud artiklit “10 nõuannet kuidas interaktiivsuse mängus võita”. Artikkel annab suurepärast nõu ja õpetab tegutsema, et kasvav klikkide arv/interaktiivsus reklaamides aitaks brändidel tõsta teadlikkust ja soosingut. Kui sa ei ole seda veel lugenud, siis kindlasti tee seda!


Huvitav fakt on, et kolm artiklis esile tõstetud reklaami (National Geographic Channel Human Footprint, FedEx Nascar Racing, ATT Wireless American Idol) olid kõik Eye-Wonder’i toetatud kampaaniad. See tõestab, et kui sa arendad oma loomingulisust ning suudad publiku endaga kaasa haarata ja temaga suhelda, siis tulevad ka tulemused.


National Geographic Channel Human Footprint

Human Footprint’i reklaam National Geographic’u telekanalil kutsus oma kasutajaid reklaamidega suhtlema, ahvatledes neid kasutajasõbralikkusega ja esitades faktikesi teadlikust tarbimisest.

Tulemus: kõrge interaktiivsuse tasemega reklaamikomponent, mis ületas senise marginaali 55 protsendiga!


FedEx NASCAR Racing

FedEx NASCAR Racing’u reklaam oli suunatud tehnikahuvilistele ning pakkus neile võimalust saada hooldusmeeskonna liikmeks, juhul kui nad reklaamist aktiivselt osa võtavad (vahetavad hiireklikiga rehve vms.).

Tulemus: reklaamikomponent, mis ületas oma interaktiivsuse tasemega senise marginaali 230 protsendiga.

AT&T Wireless American Idol

ATT Wireless American Idol 2008 Instant Play video bännerreklaam püüdis kasutajate uudishimu telefonihelinate vastu, andes neile võimaluse helinaid otse reklaamist kuulata.

Tulemus: reklaamikomponent, mis ületas oma kõrge interaktiivsuse tasemega senise marginaali 53 protsendiga.

Sissekanne on tõlge Robini inglise keeles veel avaldamata 🙂 artiklist.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.