Blog

Leo Express ja altex marketing tutvustavad veebianalüüsi teenust

Järgnev on Leo Expressi ja altexi ühine pressiteade ja ka vastavas pressiteate keeles 🙂 Kõlab võib-oll natuke ebablogilikult, aga sisu on tõsine.

Leo Express ja altex marketing pakuvad turundusjuhtidele uut ja selgemat teenust mõõtmaks firmade turundustegevuse efektiivsust internetis. Uus teenus võimaldab firmadel edaspidi paremini optimeerida veebis tehtavaid investeeringuid ja internetireklaami kampaaniate maksumust.

2007 aasta alguses võetakse kasutusele uus analüüsiteenus kodulehekülgede ja internetireklaami efektiivususe mõõtmiseks. Teenuse võtme-eesmärgiks on muuta firmade tegevus internetikeskkonnas läbipaistvamaks ja mõistetavamaks nii ettevõtete tippjuhtkondadele kui ka finantsjuhtidele.

Uue teenuse mootoriks on Google poolt pakutav tarkvara Google Analytics.

Robin Gurney, altex marketingist: “Google Analytics on võrratu tööriist. Koos professionaalse teostuse ning andmete tõlgendamisega on see hindamatu allikas ükskõik millisele Eesti firmale, kes soovib internetti turundus- ning infokanalina kasutada.”

Ta lisas: “Me oleme kogenud, et Leo Expressil on hea tunnetus ja koostöökogemus Eesti juhtivate firmadega, kes soovivad suuri tulemusi internetis. Leo Ekspress oli meie nimekirjas esimene firma, kellega koostöös soovisime uut teenust turule tuua.”

Uus analüüsiteenus võimaldab firmadel välja selgitada:

 • millised võtmesõnad/kombinatsioonid saavutavad Google’i, Delfi ja Neti otsingutes parima tulemuse;
 • milline internetireklaam saab kõige enam tagasisidet;
 • millise kodulehe sisu ja ülesehitus on kasutajale kõige atraktiivsem ja seega – kasulikum veebisaidi omanikule;
 • millised e-kirjad saavad parima tagasiside;
 • “Leo Express on orienteeritud pidevalt uute innovatiivsete turundusvõtete genereerimisele. Analüüsiteenus annab meie klientidele internetiteenuste osas tuntava konkurentsieelise. Ootused koostöö osas altex’iga on kõrged – eeldame uute võimaluste avanemist analüütiliselt sisukaks lähenemiseks turundusprobleemide lahendamisel. Veebiavarustesse investeeritavad kroonid peavad saama ka finantsjuhtidele paremini lahti mõtestatud” ütles Leo Expressi juhatuse esimees Ants Lusti.
  ——————
  altex marketing on internetiturunduse agentuur Tallinnas, 2007 aasta jaanuaris avas firma Londoni harukontori.

  Leo Express on nn smart marketing e turunduskommunikatsiooni täisteenust pakkuv ettevõte, mille eristuvus tavapärastest reklaamiagentuuridest seisneb lisaks klassikalisele reklaamiloomingule nutikates, efektiivsetes ning mõõdetavates, integreeritud turunduslahendustes.

  Loading Facebook Comments ...

  Share Your Thoughts!

  Copyright ©2005-. All Rights Reserved.