Blog

Millenniumlasteni saab jõuda e-maili abil

35% millenniumlastest on vastuvõtlikud online ja offline pakkumistele e-maili kaudu, väidab Epsiloni uurimus.

Online turundusele mõeldes ei pruugi e-mail olla hetkel esimene asi turundusjuhtide peas – see tundub olevat igand eelmisest sajandist. Nüüd on ju kõikvõimalikke teisi mooduseid turundamiseks – blogid, twitter, sotsiaalvõrgustikud jne. Tegelikkuses töötavad aga ka praegused teenused suuresti e-maili peal ning toel.

Mis juhtub, kui keegi Facebookis sulle sõnumi saadab, keegi Orkutis sinu profiili kommenteerib, Rate.ee-s sulle teate jätab või sinu blogipostitust kommenteerib? Teavituseks tuleb sinu e-postikasti e-mail.

Nii et Web 2.0 või mitte, aga e-mail on endiselt in ja töötab. Infot aga filtreeritakse sellevõrra rohkem – mida lugeda ja mida mitte.

Kuna kõik e-mailid võistlevad postkastis tähelepanu pärast (jah, ka vanaemalt tulnud e-mail peab oma koha leidma), siis muutub testimine järjest olulisemaks osaks e-maili turundusest. Ühes Epsilon’i webcast’is märgiti ära, et ainult 20% saatjatest tegeleb testimisega – Eestis on see protsent ilmselt oluliselt madalam.

Püüame see aasta (nagu ka eelmine) panna altexis rõhku meie klientide harimisele. Seetõttu oleme välja tulnud üsna ambitsioonika koolituskavaga.

Juba järgmisel teisipäeval on toimumas e-maili turunduse koolitus ning peale seda praktiliselt iga nädal erinevaid koolitusi ja üritusi kuni novembrini välja.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.