Blog

Neti uuendustest

Viimasel Eturundus! seminaril käis Kain Kalju Neti‘st välja veksli, et nad hakkavad varsti sitemap‘e toetama. Paar päeva hiljem kõlas Tehnokratis ka täpsem kuupäev – 1. oktoober. Ehk siis juba nädala aja pärast on Neti’l kahepäevane sitemapi toetamise kogemus olemas!

Seoses sellega kutsus Pets tehnokrati ajaveebis erinevaid sisuhalduse platvorme omale sitemapi mooduleid kiirelt kirjutama. Sealsest postitusest leiab ka täpsema ülevaate, millega on tegu ja miks seda vaja on. Oleks tõepoolest tore Eestis sellist arengut näha ja samuti robots.txt failide laiemat kasutuselevõttu.

Ühineme meiegi selle üleskutsega ja jääme lootma, et meie kõigi (otsimootorite, saidiomanike, veebiagentuuride) tööd lihtsustavate (valideeruvate!) vidinate kasutuselevõtt saab olema viljakas!

Loading Facebook Comments ...

There is 1 comment .

Teadja —

See on kyll tore uudis, veel kenam uudis oleks see, et http://reklaam.elion.ee/?id=2 märksõna otsing hakkaks mitmesõnaliste/fraaside kombinatsioonide toetama. Ehk siis “interneti turundus” otsingu summa ei võrdu kohe mitte interneti ja turunduse otsingu summaga. Ma arvan, et te ikka peate logi seal kui palju ja mida otsitakse, kuidas jutumärgid sobiksid ?. Jutumärkides otsingu peale antaxe täpne sellise kombinatsiooni otsingute arv nädalas…

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.