Blog

Nozīmīgākais 2008.g. e-mārketinga notikums Londonā

Technology for marketing & advertising, kas notika Londonā, ir nozīmīgākais ikgadējais e-mārketinga pasākums Anglijā. Šis ir “must-be” pasākums, ko ik gadu apmeklē simtiem e-mārketinga speciālistu no visas Lielbritānijas un Eiropas.

Es jau iepriekš minēju, ka man būs iespēja uz šo pasākumu doties: Bezmaksas seminārs UK: Technology For Marketing & Advertising 2008

welcome-me-tfma.jpg

Galvenais secinājums: e-mārketinga nozare ir MILZĪGA, tur ārā… Tas, kas risinās Baltijā ir nieks, salīdzinājumā ar zināšanām, risinājumiem, investīciju apjomu UK un citur Eiropā.

Ceru, ka varēšu padalīties ar prezentācijām no šī pasākuma jau tuvākajā laikā. Organizatori solīja, ka reģistrētiem lietotājiem, visas prezentācijas, būs pieejamas internetā. Es pat netiku uz pusi no tām – tas vienkārši nebija iespējams.

Prezentācijas bija tik populāras, ka ļoti laicīgi bija jāsāk stāvēt rindā (15-30min), lai iekļūtu prezentācijas telpā. Kā rezultātā, nesanāca tik daudz aprunāties ar atsevišķiem dalībniekiem, viņu stendos.

tfma-2008-1.jpg

tfma-2008-2.jpg

Vienu faktu gan varu atklāt uzreiz: es biju/esmu ieinteresēts, kad Google Analytics parādīsies sociodemogrāfiskie dati. Gluži kā tas ir Gemius Audience.

Atbildīgā GA speciāliste neizskatījās samulsusi, kad es uzdevu šo jautājumu – lūdza, lai es vēršos pie Google mārketinga speciālistiem. Acīmredzot kaut kas viņiem ir padomā, bet nevēlas to tagad izpaust.

Kā arī, man solīja, ka Austrumeiropas, tostarp Latvijas, valodas adwords sistēma neaizmirsīs. Pieaugot pieprasījums 😉
Google šogad ir izveidota Austrumeiropu valodu “darba grupa”, kas strādā pie pakalpojumu uzlabošanas mūsu reģionā. Nu ko, cerēsim, varbūt kādu dienu sagaidīsim. 🙂

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.