Blog

Odav või eksklusiivne?

Turundajatele pole ilmselt võõras tõsiasi, et enamik inimestest ostavad tooteid/teenuseid kahe peamise teguri järgi: need olgu kas odavad või eksklusiivsed (s.t. lisaväärtust loovad).

Oktoobri alguses tundub jõuludele mõtlemine muidugi liiast. Ometigi on selleni aega vaid 2 ja pool kuud. Kui arvesse võtta, et ligi kuu kulub kampaania ettevalmistuste tegemiseks ning heade müügitulemuste saavutamine eeldab kampaania käivitamist juba mitu nädalat enne jõule, siis jääb meile tegelikult vaid mõni nädal esialgse tegevuskava kokkupanekuks.

See tähendab, et just praegu on õige aeg mõelda, kas ja kuidas täita ühte neist tingimustest – olla odavaim või pakkuda lisaväärtust.

Ettenägelike inimestena oleme altexis selle teemaga juba tegelema asunud. Jõulukampaaniaid on palju ning aega kipub ikka väheks jääma. Seetõttu otsustasime eelise anda neile, kes otsustamist viimaseks minutiks ei jäta.

Broneerides oma jõuluaegse e-posti kampaania juba praegu (enne 18. oktoobrit), paneme oma õla alla ja saadame selle 20,000 adressaadile tasuta!

Ainsaks tingimuseks on kampaania kogumaksumus – see peaks olema vähemalt 15,000 krooni.

Meie saame veidi rahulikuma jõuluhooaja, Sina aga vastu kindlustunde, et meedia on broneeritud ja Sinu kampaania prioriteetide hulgas (lisaks boonus tasuta kontaktide näol).

Võta meiega ühendust ja küsi lisa nii e-posti jõulupakkumise kui kõigi teiste kampaaniaväljundite kohta.

PS: e-maili listidel on reeglina olemas saatmispiirangud. Näiteks Spindo Club listi saame saata vaid ühe pakkumise nädalas ja mida varem broneerid, seda kindlam võid olla selles, et just Sina saad oma postituse soovitud ajal teha!

Uuendus 14.10.2009 (vastavalt meie e-maili turunduse reeglitele)
PPS: kasutame altexis liste, kus iga kontakt on andnud oma nõusoleku altexilt või kolmandalt osapoolelt e-maile saada.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.