Blog

Otsime asjalikke arvajaid

Kui Sina oled üks neist, kes üsna sageli (veebi)asjade kohta sõna võtma kipub ning mitte ainult hea ja halva vahel vahet ei tee, vaid ka selgitada ja põhjendada tihkab, siis… äkki tahad Sa nüüd midagi PÄRISELT ära teha?

Me ei taha muud, kui et Sa esmaspäeval (17.11.2008) päevasel ajal meie kontorisse kohvile tuleksid ning (anonüümsena) Ühte Olulist Veebikeskkonda kommenteeriksid.

Vastutasuks saad täpselt tahtmise järgi küpsist-teed-kohvi-muud näksitavat ning ühe toreda kogemuse maailma parandamisest!

Aega läheb umbkaudu pool tundi.

Otsime inimesi, kes:
• Oleks täiskasvanud (ideaalis u 30 kanti, aga üsna vaba pluss-miinus siia-sinna)
• Julgevad suu lahti teha ja kommenteerida. Kui vaja, siis ka viriseda, nuriseda, õiendada, kiita, soovitada, tunnustada, täpsustada.
• On internetti enne ka tarbinud, vähemasti mõned korrad elus 🙂
Palume oma huvist teada anda hiljemalt reede, 14. novembri pärastlõunaks (14:00) Carolile (kirjutades carol@altex.ee või helistades 6210029), detailid ja ajakava täpsustame siis juba konkreetsemalt.

Loading Facebook Comments ...

There is 1 comment .

Aarne

Kas pole mitte nii, et kasutatavuse testiks oleks vaja inimesi, kes veebiasjadest mitte midagi ei tea, kes ise programmeerida ja kujundada ei oska? Kas mitte just nemad ei moodusta reaalsetest kasutuajatest suuremat osa?
Näiteks selle kommentaarivormi täitmine on praegu PITA sest heleroheline tekst valgel taustal on raskestiloetav.
Ma oleks ennast sõnavõtjaks pakkunud aga esmaspäev on tööl kiire ja seda poolt tundi pole kusagilt võtta.

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.