Blog

Otsimootoriturunduse kursus 13.10.2009

Hea nähtavuse tagamine otsimootorites on kõige kuluefektiivsem võimalus tuua oma veebilehele juba sinu toodetest ja teenustest huvitatud kasutajaid.

Google pakub selleks mitmeid erinevaid võimalusi – kõige kiirem ja lihtsam on kasutada AdWordsi. Näiteks on kasutaja huvitatud nädalalõpu veetmisest linnast väljas ning otsib veebiavarustest sobivaid pakkumisi. Sina ise valid, milliste otsiterminitega nähtav olla tahaksid ning juhul, kui kasutaja otsib sinu teenustega seonduvat, näidatakse talle ka sinu reklaami. Erinevus tavapärastest reklaamilahendustest peitub hinnas ja selles, et kõik on kogu aeg sinu kontrolli all.

Tekkis huvi? Loe edasi!

Google AdWords on eestikeelne ja väga paindlik, sobides nii üksiküritajale kui suurtele kontsernidele. Enamasti saab selle võimaluse kasutamisel aga takistuseks just seesama mitmekülgsus: võimalusi on liiga palju ja neisse omal käel süvenemine väga aeganõudev.

13. oktoobril toimub järgmine AdWordsi ja otsimootoriturunduse praktiline kursus altexis.
Seoses sellega, et altex on olnud seotud mitmete turismiteemaliste projektidega ning Eesti (sise)turism on meie südameasjaks, ongi 13. oktoobri kursus ennekõike suunatud turismi ja seonduvate valdkondade esindajatele. See EI tähenda muidugi seda, et näiteks saapa- või televiisorimüüjad sellest kursusest kasu ei saaks – info on üldkasutatav ja et igaüks tegeleb omaenese kampaania kokkupanekuga, jagub kõigile personaalset tähelepanu ning teadmisi 🙂

Mida AdWordsi koolitusel teada saab?

Soovitame huvilistel kindlasti omaenda laptopi kaasa võtta – nii on kindel, et kõik, mida teete, ka teile alles jääb. Tegemist on PRAKTILISE kursusega, mille käigus vaatame:

  • Kuidas teha märksõnauuringut ja leida üles just need otsiterminid, millega sul kõige targem, efektiivsem (ja odavam) ennast promoda oleks.
  • Kuidas kokku panna kampaaniat nii, et selle edasine haldus ja muutmine käiks kiirelt ja lihtsalt ja arvesse oleks võetud just sinu ärilisi eesmärke ja vajadusi.
  • Kuidas koostada ja testida reklaame ja millised on võimalused “trikkideks ja nippideks”.

Vähe sellest, et kursuse tulemina on iga osaline võimeline edaspidi edukalt otsimootoriturundusega tegelema – kursuse käigus saab igaüks valmis oma reaalse kampaania, mis on koheselt kasutatav ega eelda edaspidi liigseid ajalisi investeeringuid!

Samuti anname kaasa abimaterjalid, kursusel osalemist kinnitava sertifikaadi ning palju häid nõuandeid!
Täpsem info asub meie koolitustelehel SEM Otsimootoriturunduse kursus sektsioonis.

Kursuse maksumus ja registreerumine:


Kursuse osavõtutasu ühe inimese kohta on 1850 krooni (+km).

Ent meil on väga hea uudis: nimelt on altex lisatud EAS koolitajate nimekirja, mis tähendab, et meie kursustel osalemiseks on võimalik taotleda EAS’ilt toetust (50% ulatuses). Lähem info, hindamiskriteeriumid ja taotlusvormid leiate EAS’i kodulehelt. Täpsemat infot suuremate koolituskavade ning ettevõttesiseste koolituste kohta tasub küsida altexist Tõnis Hinnosaarelt.

NB! Kõigil turismivaldkonna ettevõtetel soovitame oma huvist märku anda adwords@altex.ee aadressil – pakkuda on soodustusi!

Loe lisaks:

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.