Blog

Report Londonist: Online Marketing '07

Saatuse tahtel olen Londonis ja kuulsin Robinilt, et täna toimub New Media Age ja Marketing Week koostöös korraldatud üritus – OnlineMarketing 07. Asukoht Business Design Center. “Fancy to go?”, küsib Robin. Loomulikult. Mõeldud-tehtud läksin siis hommikul sinna esindama meie Anglo-Estonian konsortsiumi, mis koondab grupi Eesti veebifirmasid, kes on huvitatud UK agentuuridega koostöö tegemisest.

Ettevõtmine oli vägev, hulk loenguid kohalikelt digitaalse turundusega tegelevatelt firmadelt, kes tegelevad otsingumootorite ja veebi analüütikaga, sealhulgas Google University. Hulk bokse tegelastelt nagu Big Mouth Media, kes on suurim Euroopa otsingumootori turunduse agentuur, samuti arendajatelt nagu World Archipelago ja CRE:8 multimedia, kes teeb videosaite ning päris huvitavaid telekanali emulatsioone. Samuti oli seal kohal Immediate Future PR agentuur, kes teeb võrgu PR teostust näiteks Sony Europe ja Buena Vista games firmadele.

Lühidalt oli infot ja tegijaid nii palju, et võttis silme eest kirjuks. Pean seda veidi aega seedima ja siis uue artikli kirjutama koos illustratsioonidega, mis mul praegu fotoaparaadis on (ja veidi aega seal püsivad sest pildistan filmile).

Kell hakkab kaheksa saama – vist on viimane aeg kellaviietee ette võtta …

tervitustega,

Henri Laupmaa
henri@inspiral.net

Vaata ka:

www.onlinemarketingshow.co.uk
www.cre8mm.com
www.nma.co.uk

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.