Blog

Richard Zinoecker

Simon-Kucher & Partners
Richard Zinoecker esineb Pärnu Turunduskonverentsil 2009

Teema: VEAD JA VÕIDUD KRIISIAEGSES HINNAKÄITUMISES

Kaubakeskuses ilutsevad üha suuremad allahindlusplakatid. Mõnel on rõõm müüa nii odavalt ja mõnel seevastu pisarateni kahju. Üks on aga kindel – hind on saanud kriisi ajal erakordselt oluliseks teemaks ka turundajate jaoks.

Hinna kujundamine võib luua ettevõtte jaoks suurt väärtust, kuid ka seda hävitada – eriti kriisi ajal. Seetõttu vajab hinna kujundamine strateegilist lähenemist. “Kuigi paljud ettevõtted kasutavad endiselt kulupõhist hinnakujundust, on väärtuspõhine hinnakujundus palju parem lähenemine,” ütleb Richard Zinoecker. Intelligentne ja innovatiivne hinnamudel võib tõsta nii klientide rahulolu kui ka viia suuremate mahtude ning kasumini. Hinna kujundamine ei ole ainult numbrite mäng, vaid hõlmab endas ka palju psühholoogilisi aspekte. Richard Zinoeckeri ettekandes saab teada, millised on õiged hinna kujundamise strateegiad ning kuidas käituda kriisi ajal (“Hinnakujundamise DO’s and DON’T’s”).

RICHARD ZINOECKER biograafia

Richard Zinoecker on maailma juhtiva hinnakonsultatsioonibüroo Simon-Kucher & Partners Varssavi büroo tegevjuht. Pärit Austriast, on ta õppinud ka Moskva Lomonossovi nimelises ülikoolis ning töötanud dekaadi vältel mitmete tuntud ettevõtete hinnakujunduse kallal. Richard on kirjutanud üle 20 artikli juhtimisajakirjadele hinnastamise ning müügi teemadel ning olnud kaasautor raamatutele „How to develop your business strategy“ ja „Pricing excellence for technology companies“.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.