Blog

SnooBI ja altex toovad turule esimese eestikeelse veebianalüütika täispaketi

SnooBI ja altex toovad turule esimese eestikeelse veebianalüütika täispaketi

Snoobi pressiteade Helsinki 7.10.2008

Snoobi kliendid saavad nüüdsest kõik teenused ühest ja samast kohast kätte, olgu see siis vajadus koolituse, konsultatsiooni, tehnilise toe või millegi muu veebianalüütikaga seonduva järele.

SnooBI OY Finland ning tema Eesti levitaja SnooBI Baltic OÜ allkirjastasid e-turunduse agentuuriga altex marketing edasimüügiõiguse lepingu, mis teeb altex’ist SnooBI partnerlusprogrammis esimese kõrgetasemelise partneri Eestis.

Lepingu eesmärgiks on Eesti klientidele mitmekülgse veebianalüütika ning e-turundusteenuse pakkumine.

Hetkel on SnooBI ainuke Eesti turul olev eestikeelne veebianalüütika vahend. SnooBI Finland tegevdirektori Jukka Ropponeni sõnul erineb see analoogsest Google Analytics’st selle poolest, et ” antud lahendus on mõeldud spetsiaalselt äriturule, aidates klientidel mõõdetaval moel tõsta tulemuslikkust nii müügis, turunduses kui kommunikatsioonis”.

Intelligentsed lahendused nõuavad pädevat teostust. Altex on kogenud innovaator e-turunduse alal ning on nüüdsest esimene SnooBI volitatud edasimüüja Eestis ja mujal maailmas (hetkel käimas lõplik autoriseerimistest). Omades ekspert-kogemust veebianalüütika vallas, on altex loogiline valik Eesti firmadele, kes soovivad Snoobi kasulikke töövahendeid maksimaalselt ära kasutada.

Jukka Ropponen usub, et Altexi maine ja kogemus online-turunduses ning arusaam veebianalüütikast aitavad kohalikel firmadel hakata veebianalüütikat kasutades oma veebitegevuste tulemuslikkust optimeerima.

Altex marketingi tegevjuht Robin Gurney: “Meil on au pakkuda ainuesindajana täisõiguslikku konsultatsiooni ning lisaväärtusega teenuseid SnooBI klientidele. On selge, et SnooBI entusiasm aidata firmadel internetti täies mahus ära kasutada nagu ka nende tugev tehniline kompetents, on Eestis väga vajalik. Loodame omalt poolt neid selles kõiges toetada.”

5. novembril korraldab altex Tallinnas seminari e!Performance, mille sponsoriks on SnooBI. Seminaril esineb ka Hr. Pekka Koskinen, SnooBI asutaja ja juhatuse esimees.

English version of this press release here

Firmast SnooBI OY
SnooBI on Infotehnoloogia firma, kes on pühendunud igapäevatöös kasutatavate e-teenuste edendamisele. Firma annab tööd 35 inimesele, 2008 aasta prognoositav käive on 2,5 miljonit eurot. Snoobi klientideks on ligikaudu 3300 veebilehte
SnooBI Oy
Jukka Ropponen, CEO
Kaupintie 5
00440 Helsinki
Finland
+358-400-423 910
jukka.ropponen (at) snoobi.com

Firmast altex marketing
2005. aastal loodud altex marketing on Eesti juhtiv e-turunduse agentuur ning organisatsiooni International Institute of Direct Marketing liige. Firma on spetsialiseerunud e-teenuste edendamisele kasutaja seisukohast aidates seeläbi firmadel optimeerida oma tulemusi eteenuste vallas. Altex põhitegevuseks on turundus- ja reklaamikampaaniad, koolitused, konsultatsioonid ning erinevate ürituste korraldamine e-turunduse vallas.

Loading Facebook Comments ...

There are 4 comments .

Mihkel

Ahoi! Kuidas kommenteerite Dreamgrow samasisulist postitust? http://www.dreamgrow.ee/795-snoobi-builds-its-partner-network-in-estonia/ Kas meil on kaks “esimest” partnerit ja “ainuesindajat”?

Reply »
Jukka Ropponen

Snoobi is building a network of partners in all countries where we are actively selling our services. In the partner program we have 3 levels of partnerships. Basic level, certified partner and authorized consultant. In Estonia we have partners on all levels. Dreamgrow was the first partner outside Finland that did pass our online certification test.

Altex has also passed the certification test and then they are the first partner in the world that did pass the highest level test to become authorized consultant. This test was done at our HQ office in Helsinki.

I hope this answers your question. Snoobi is looking forward to do business with Estonian clients and serve them together with the great partner network.

Jukka Ropponen
CEO
Snoobi Oy
Finland

Reply »
Mihkel

Thanks for the explanation. However, hint for altex: be more clear in communication. If I got confused, I guess everyone will. The certification levels are not obvious stuff.

Reply »
Robin Gurney

You are quite right Mihkel.
We should have made it clearer that we are now the only Estonian (or any nationality) company trained and authorised to deliver Snoobi related consultancy (as well as sell the Snoobi service/product) – for example set-ups, customisations and added value services. I guess we did not want to be too salesy but since you ask…

The news is fresh and the certification is too but we will be promoting the added value we can offer in the future. Watch this space.

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.