Blog

Soovid blogiga teenida? Aeg eksperimenteerida …

Nagu meie püsivamad lugejad ilmselt juba teavad, siis meile meeldib eksperimenteerida. Viimane suurem eksperiment toimus blogijatega, kes said meile oma blogist linkides tasuta pääsme Eturundus! üritusele.

Nüüd on jällegi saabunud aeg blogijatega natuke eksperimenteerida 🙂

Meil on mitmeid kliente, kellest mõnele tahame pakkuda võimalust teha reklaami ja promotsiooni läbi blogide. Põhimõtteliselt tähendab see seda, et kui te blogite meie klientidest, siis te saate selle eest ka raha, kuid teil on kohustus seda blogis mainida, et tegemist on makstud reklaamiga. Niisiis on kõik läbipaistev – me ei taha kedagi ninapidi tõmmata.

Veel üks põhjus selle idee pushimiseks on eetiliste reklaamivõimaluste laiendamine/promomine. Meile meeldivad spämmerid ilmselt samavähe, kui igale teisele interneti kasutajale.

Kui te olete meie mõtetega päri ja olete huvitatud läbi oma kirjutiste teenimise, siis palun andke meile teada, et saaksime arutada juba detailsemalt. Meil on üks klient juba valmis, et enne jõule teenimisvõimalust pakkuda.

Kontakti saab minuga aadressil: meelis [ätt] altex [punkt] ee

Update: Kuna pakkumisi tuleb pidevalt, siis täpsustuseks, et blogid, mis meile huvi pakuvad peaksid olema ikka rohkem kui ühe postitusega ja rohkem kui 5 külastajaga päevas – s.t. neil peaks olema oma välja kujunenud lugejaskond.

Loading Facebook Comments ...

There are 6 comments .

Kuldar

hea oleks siiski ka tingimusi ja pakutavat tasu mainida 🙂

Reply »
meelis

Tasu sõltub täiesti blogist ja kliendist. Bännerireklaami hinnad on ka ju erinevates keskkondades erinevad …

Reply »
Kaja

Heh, ma lööksin heameelega kaasa (sealjuures raha tahtmata), aga enamike klientide kohta ei oskaks kahjuks midagi kirjutada ja nende kohta, kellest oskaks, ei saa (õdefirma, konkurent, partner…)
Lohutan end mõttega, et ma niikuinii ei teeks ka rohkem kui ühte postitust päevas, nii et ehk ei sobikski 🙂
Aga te ju kirjutate eksperimendi kokkuvõttest, eks?

Reply »
meelis

Kaja: Põhimõtteliselt käib jutt meie klientide konkreetsetest kampaaniatest. Pane mulle e-mail ja räägime lähemalt 🙂

Reply »
Oleg

“Lohutan end mõttega, et ma niikuinii ei teeks ka rohkem kui ühte postitust päevas, nii et ehk ei sobikski :)”

Meelis rääkis blogidest, millel on üks postitus üleüldse. Mitte päevas. Muidu mõni teeb siinse pakkumise peale blogi valmis, paar postitust ja loodab kohe teenima hakata. Sellisel blogil puudub külastajaskond ning ei pruugi isegi tekkida kunagi.

Minu kogemuste järgi on üks postitus päevas väga hea. Mõned välismaised professionaalsemad blogijad soovitavad seda isegi harvemini teha, et postitused oleksid läbimõeldumad, sisukamad ning ei hakkaks tüütuks kiskuma. Kvaliteet mitte kvantiteet on tähtis.

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.