Blog

Sverrir Björnsson

White House
Sverrir Björnsson esineb Pärnu Turunduskonverentsil 2009

Teema: ISLANDI KOKKUVARING – KUIDAS SAADA HAKKAMA NEETUD LANGUSEGA?

Islandi majandus oli esimene, mis suure pauguga kokku varises. Börs kukkus päevaga 76%, IMF andis riigile rahalist abi 26 miljardit krooni, meeleavaldajad loopisid peaministri autot õllepurkide ja munadega ning kõige tipuks lagunes valitsus.

Kuidas pärast selliseid sündmusi hakkama saada? Mis olukorras olid ja on Islandi turundusjuhid? Mida teha, kui turunduseelarve on õhku haihtunud, ettevõtted pankrotis ning kliendid on ametis tänavatel protesteerimisega? Sverrir Björnsson ütleb ise, et ehk on sellest kõigest midagi ka eestlastel õppida. “Või saab vähemalt natuke naerda naabrite õnnetuse üle,” lisab ta.

SVERRIR BJÖRNSSON biograafia

Sverrir Björnsson on Islandi juhtiva reklaamiagentuuri White House (!) loovdirektor ja omanik. Ta on töötanud Islandi suurimate ettevõtete turundusjuhina ning löönud kaasa MasterCard’i ja ÜRO rahvusvahelistes kampaaniates. Oma karjääri jooksul on Sverrir Björnsson võitnud mitmeid kodumaiseid ja rahvusvahelisi auhindu, andnud loenguid mitmetes ülikoolides ning olnud loovuse õppejõud Islandi Kunstiakadeemias.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.